Homepage Vybavení 5 důvodů, proč si na zahradu pořídit vlastní hřiště

5 důvodů, proč si na zahradu pořídit vlastní hřiště

Autor: Honza

9

03.06.2021

Kdo by o tom nesnil, a komu tato záležitost nejednou nenasadila brouka do hlavy. Mít na zahradě vlastní hřiště je luxus, který ale není ničím, co by si člověk nemohl dovolit. Dostat na zahradu workoutovou konstrukci je poměrně jednoduchou a především rychlou záležitostí. Stačí znát svuj rozpočet, ujasnit si, které prvky na zahradě nesmějí chybět a udělat jednoduchou objednávku na woshop.cz/workout-hriste-na-zahradu. V případě zájmu o atypické konstrukce samozřejmě není žádný problém načrtnout svou konkrétní představu a zaslat ji na info@woshop.cz, kde si s ní hravě poradí. Teď už tedy k tomu, jaké může mít workoutové hřiště na vlastní zahradě výhody.

1. Žádná další pandemická vlna tě o tvé vytoužené výsledky nepřipraví

Jelikož se v rámci vládních opatření uzavřela i některá veřejně přístupná workoutová hřiště, může být vhodným krokem pro prevenci před dalšími možnými zákazy zřízení vlastního workoutového hřiště, které ti zajistí, že budeš moci v trénování pravidelně pokračovat. 

2. Hřiště bude obsahovat přesně ty prvky, které ke svým tréninkům potřebuješ

Chybí ti na tebou navštěvovaném hřišti samostatná dvoumetrová hrazda nebo jsou na tebe bradla příliš nízko? Využij možnosti nadiktovat si hřiště přesně podle tvých představ a věnuj se pravidelně svým oblíbeným cviků! Začít můžeš klidně samostatnou hrazdou s bradly a postupně si vybudovat plnohodnotné hřiště. Mimo zakoupení konstrukcí si můžeš objednat i samotnou montáž, takže si nemusíš lámat hlavu s tím, jestli vše správně ukotvíš.

3. Můžeš si s kamarády parádně zacvičit, aniž by vás kdokoliv omezoval

Každý určitě zná tu nepříjemnou situaci, kdy si chce v klidu užít trénink na čerstvém vzduchu, ale kolemjdoucí rodič vypustí bez dozoru své děti na veřejné hřiště. Mimo rizika brzkého zranění dětí, navíc značně omezují a znepříjemňují seriózní tréninky, což je něco, co ti na tvém hřišti hrozit nebude.

4. Veškeré vybavení budeš mít kdykoliv po ruce

Baví tě weighted kalistenika, nebo si rád zaboxuješ, či rád využíváš své vlastní gymnastické kruhy? Tak bude přeci jen příjemnější mít vše na jednom místě, než si vždy pracně kotouče nebo činky nosit na workoutové hřiště.

5. Děti si budou mít kde zařádit

V dnešní době je samozřejmě jednodušší dát dítěti do ruky tablet nebo mobil, než se ho snažit zabavovat nějakou sportovní činností. Pokud proti elektronice u dětí v rukou zbrojíš, ale zároveň nechceš být tím, který je bezhlavě pustí oxidovat na veřejné hřiště, může být vlastní hřiště skvělým řešením. Děti můžeš mít pod dohledem a veškeré prvky mohou být přizpůsobeny jejich schopnostem. 

Pokud dětskému cvičení s vlastní váhou fandíš, tak se neváhej seznámit s projektem WORKOUT DO ŠKOL, díky kterému jim můžeš pomoci se takovému cvičení věnovat i v rámci jejich školní docházky.

Ještě váháš, zda hřiště na zahradě potřebuješ? My myslíme, že to je jasné. Teď už jen rozmyslet, co, kde, kdy, jak a hurá stavět! Pokud víš, že si nemůžeš nyní dovolit hřiště stavět, podívej se i na náš článek WORKOUTOVÉ HŘIŠTĚ ZA CENU MOBILNÍHO TELEFONU a do začátku investuj třeba jen do přenosné konstrukce, která ti může nabídnout své výhody.


Honza

Street workoutu se věnuje od roku 2013. Studuje fyzioterapii a pracuje jako trenér. Je členem týmu Workout Mělník a na českých street workoutových soutěžích získal celkem 8 zlatých medailí. V roce 2019 reprezentoval naší zemi na mistrovství světa ve freestylu v Moskvě.

Další články, které by tě mohly zajímat