Homepage Tréninky Cviky na vršek zad s odporovou gumou. Snadno a bez komplikací

Cviky na vršek zad s odporovou gumou. Snadno a bez komplikací

Autor: streetworkout.cz

53

18.07.2020

Dneska to dáme jinak. Tentokrát budeme využívat ke cvičení odporové gumy. Život není jen hrazda a tisíce kliků a dřepů s vlastním tělem. I na hřišti se dají využít pomůcky pro trénink. Někdo je má i radši. Dnes se vám ve videu ukáže . A téma zní: Cviky na vršek zad s odporovou gumou.

Kdo zná tohoto pána, už ví, že se dočká šťavnatého videa, tohle nebude nuda. Možná delší video, toto má třináct minut, ale nejde o nešťastnou třináctku.

Lekce začíná

Máš na programu záda, ale zrovna se nedostaneš do posilovny nebo na hřiště? Nevadí! Aleš tě naučí odjet správně trénink i doma s asistencí jediné pomůcky – odporové gumy. Nauč se záda pořádně procítit a citlivě procvičit!

Jediné, co budeš potřebovat je odorová guma.

Pokud sháníš vybavení do domácího fitka, tolikrát omílaná odporová guma by tam určitě neměl chybět. Dnes ti Aleš ukáže, jak ji využít pro trénink vršku zad. Samozřejmě, že záda jsou skupina velkých svalů a ty je nejspíš drtítš pořádnými vahami. Nebo na hřištích sázíš stovky shybů. Ale co ta citlivá práce, dopumpování a pořádné procítění? Aleš ti poradí, že k tomu skvěle poslouží odporová guma. Umožní ti plné soustředění a zároveň v krajních polohách potrápí, aby to nebylo tak jednoduché. Skvěle se hodí také pro rozcvičku.

„. Kdo nechce sedět u televize a aspoň něco dělat. Jaké svaly použít, ukážeme si techniky, jak co a použít, jak být narovnaný, pokrčený, čemu se vyhnout a zakončíme vše tipy, jak lze expandér využít. A začneme anatomií,“ tak začínají první okamžiky videa.

Pohodlně se usaď a jen sleduj:


streetworkout.cz

streetworkout.cz je redaktorem největšího street workoutového webu v česko-slovensku o cvičení s vlastní vahou. Tento redaktor napsal od roku 2016 pro streetworkout.cz již 981 článků.

Další články, které by tě mohly zajímat