Zavřít
Banner DRILL Athletics

Jak dosáhnout i nadlidské síly? Zkuste 4 cesty osvědčených mistrů

Bible posilování

Vědomosti, znalosti vás posunou dále a výše. Tento příměr platí také pro cvičení, trénink. A může to být snadné, pokud chcete, ne však lehké. Jestliže máte zájem, máte z půlky vyhráno, druhá polovina je, když víte, kde znalosti najít. Máme pro vás seznam čtyř knih, ze kterých můžete čerpat. Na vás je, abyste si vybrali, pokud chcete.

Tělo jako posilovna

Lauren Mark je vojenským trenérem zodpovědným za několik tisíců vojáků, z nichž dokázal za rekordní čas udělat štíhlé a silné muže. Je to mezinárodně uznávaný fitness trenér, který je vyhledávaný spoustou slavných osobností. V jeho teenagerovských letech vyhrál několik titulů v bodybuildingu.

FUBO, to jsou také kvalitní žebřiny

FUBO, to jsou také kvalitní žebřiny

Clark Joshua se od mala věnoval basketbalu, přičemž chtěl být profesionálním hráčem, ale po úrazu kolene mu doktoři nedávali žádnou šanci. Sám Clark jim ale chtěl dokázat, že na to má, a ponořil se do studia anatomie a poúrazové rehabilitace. Lauren Mark a Clark Joshua jsou autory fitness knihy Tělo jako posilovna, která spojuje armádní výcvik od Laurena Marka a znalost anatomie a rehabilitace Clarka Joshuy. V knize oba autoři slibují rychlé výsledky již při cvičení 30 minut každé 4 dny v týdnu.

Trénink vězně Deník silového tréninku

„Pokud to myslíte s tréninkem opravdu vážně, musíte si vést deník. Pokud to neuděláte, nikam se nedostanete…“

Všichni jsme už někdy slyšeli větu, že „mysl by chtěla, ale tělo nemůže“. Nikde to neplatí víc než při honbě za sílou. V čem spočívají dvě zlatá pravidla či tajemství, jak podřídit tělo touhám mysli? Prvním tajemstvím je systém – a tím systémem je oduševnělý a organizovaný přístup. V drsném světě síly to znamená, že bude sledovat plnění svých cílů a měřit, jak v jejich naplňování postupujete. A pokud to myslíte s tréninkem vážně, máte jenom dvě možnosti: buď si budete psát deník, anebo se nikam nedostanete.

JAK ZAČÍT S KLIKY, 80 TYPŮ KLIKŮ NA VRŠEK

Hříchy jako lajdáctví, nepravidelnost, lenost a neorganizovanost zničí všechny vaše sny o dosažení fyzického úspěchu – budou vám stát v cestě, na níž si hodláte vytvořit ocelově pevné tělo. Vyžeňte si z těla démona slabosti – tím, že budete uctívat sledování a měření svého pokroku – ve stylu Tréninku vězně. Druhým tajemstvím úspěchu při budování větší síly je inspirace.

L-Glutamin, ten vyrábí alvifit

L-Glutamin, ten vyrábí alvifit

Posouvání hranic

Perfektní kondice bez nářadí. Co vám může poskytnout větší zadostiučinění, než mít opravdu výkonné, funkční a bestiálně silné tělo? Tělo, které dokáže rozdávat pořádné rány. Tělo, které si vynucuje pozornost svou vyrýsovaností, svaly, hrdostí a sebevědomím… Tělo, které dokáže podávat výkony na hranici fyzických schopností.

„Ať jste v oblasti posilování s vlastní vahou pokročilý sportovec, nebo úplný začátečník, Alova kniha Posouvání hranic vám má co nabídnout. Posloupnosti, které je snadné zvládnout, vám ukáží, jak zvládnout variace kliků, dřepů a mostů. Potřebujete jen pevnou vůli! Posilovna je zbytečná.“ – ROBB WOLF, autor knihy The Paleo Solution.

Nahý bojovník

Všimli jste si, že čím je člověk zručnější, tím toho dosáhne víc při vynaložení menší námahy? Výjimkou není ani síla. Od starořeckých zápasníků přes čínské mistry kung-fu, kteří přísně střežili svá tajemství, až po moderní drsňáky ze speciálních jednotek – bojovníci a různí siláci vyvinuli pestrou paletu zručností, díky nimž je možné dosáhnout nadlidskou sílu.

Vědomosti o těchto zručnostech jsou však roztroušené po celém světě, udržují se v tajnosti, nebo se šíří nesystematicky. Většina z nás je z toho frustrovaná a nerozvine svůj silový potenciál naplno. Ruský odborník na sílu a bývalý instruktor speciálních jednotek Pavel Tsatsouline poprvé shromáždil mnohé z těchto náročných technik do jediného didakticky propojeného celku.

Nový e-shop, znáte?

Banner originalworkout.cz
Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.