Homepage Nezařazené Skandální odhalení. Získali jsme zákulisí natáčení motivačního videa

Skandální odhalení. Získali jsme zákulisí natáčení motivačního videa

Autor: streetworkout.cz

2

21.12.2016

Nebyl na nás tvořen nátlak, ale musíme s tím ven. Ano, jsou Vánoce, čas dárků. Taky tu jeden máme, snad někoho nerozpláče. V rámci objektivity se nedá jinak. Byli jsme osloveni investigativním kameramanem, který zaznamenal časový úsek trenéra, který tvořil motivační video pro svoji prezentaci. To jste mohli na našich stránkách už vidět. Ladné pohyby, dokonalý balanc, síla a zkušenosti z tohoto marketingového snímku přímo čiší.

My se ale ptáme, je tomu opravdu tak? Jak probíhalo natáčení? Konspirační kameraman Jakub Tesárek nám zaslal utajené záběry z natáčení takového motivačního videa. A to dobrovolně!

„Před koncem roku se s motivačními videi roztrhl pytel. Snad každý se snaží ukázat, co se v uplynulém roce naučil, chce motivovat další ke cvičení. Z těchto videí by se mohlo zdát, že všichni umí dokonalý front lever nebo statický muscle-up na první pokus, ale pravda je úplně jinde,“ svěřil se nám odvážný muž, který se rozhodl netajit pravdu a pod maskou silného muže s knírem odhalil část své tváře. Dokonalé maskování.

Proč to vše dělá? Je v tom snad pomsta atleta, který se snaží znemožnit svého trenéra? Nebo mu opravdu záleží  na tisících oslovených? Anebo jde prostě jen o legrácku? Vy rozhodnete. Obě videa si můžete prohlédnout. P.S. Opravdu jen pro silné nátury.

streetworkout.cz

streetworkout.cz je redaktorem největšího street workoutového webu v česko-slovensku o cvičení s vlastní vahou. Tento redaktor napsal od roku 2016 pro streetworkout.cz již 982 článků.

Další články, které by tě mohly zajímat