Homepage Nezařazené Přestal chlastat, aby zachránil rodinu. Kdo a co mu otevřelo oči?

Přestal chlastat, aby zachránil rodinu. Kdo a co mu otevřelo oči?

Autor: streetworkout.cz

1

19.10.2016

Jednou z nejtěžších věcí v životě je, přiznat si chybu, zvednout se a změnit současný stav. Pokud do tohoto příběhu namixujete rodinu, děti, alkohol a cvičení, namícháte koktejl, který může mít v nesprávném poměru jedovaté účinky. Jestliže ale zvolíte správný postup, může se celý váš život změnit. Podobný životní scénář poznal a sám i píše Marek Bery.

„Workoutu jsem se začal věnovat kvůli tomu, že už mě nebavilo být jako ovce a být nula. Furt jsem akorát chlastal. Pomalu se mi z toho všeho rozpadala rodina,“ otevřeně přiznal pro portál streetworkout.cz. Rutina, která nikoho nebavila, naopak obtěžovala a mohla vygradovat v rozpad rodiny. Naštěstí zafungoval někdo, od kterého to asi nikdo nečekal.

Nadšenec ve Stříbře má hřiště na zahradě. Stálo 600 korun!

„Rozhodl jsem se, když jsem vstal po odpolední. Přijdu do pokoje a moje pomalu dvouletá holčička mi donesla rukavice na workout a podívala se na mě. V tu chvíli mi zamrazilo a řekl jsem a dost, začnu jiný život. Od té chvíle jsem přestal kouřit, chlastat a chodit do hospody,“ vysvětluje životní obrat Bery.

Místo hospody poznal hřiště, hrazdy, nové lidi. „Začal jsem zdravě jíst a dělat street workout, změnilo se mi toho opravdu hodně. Mám jiný životní styl, mám úplně nové kamarády, kteří chtějí něco dokázat a ne jen sedět na zadku a jen mluvit a mluvit. Rodina je teď pevnější jako nikdy v životě. Teď už vím, že není jenom hospoda a alkohol, jde žít jinak, navíc mi street workout vyhovuje,“ dodává ten, který si přiznal chybu a změnil se. Snad mu to vydrží.

 

streetworkout.cz

streetworkout.cz je redaktorem největšího street workoutového webu v česko-slovensku o cvičení s vlastní vahou. Tento redaktor napsal od roku 2016 pro streetworkout.cz již 982 článků.

Další články, které by tě mohly zajímat