Přesně pro vás! Víkend základních a pokročilých technik street workoutu a kalisteniky

Články Tréninky
Autor: streetworkout.cz

Pokud se chcete posunout, naučit se, dozvědět se, vzdělávat, máte příležitost. Je tu pozvánka na akci od Davida Rejla. Rádi bychom vás tímto pozvali na workshop pod záštitou World Calisthenics Organization, který se uskuteční v Praze již potřetí. Workshop se bude konat ve dnech 19.-20.1.2019 v Aréně Pavly Kladivové, Palackého 717/11, Praha 1. A co vás čeká?

Jako vždy se uskuteční Level 1 a Level 2. Tentokrát, ale trochu pozměníme náplň a přidáme cviky, které se běžně nevyučují, proto pokud jste již v minulosti absolvovali tento workshop, můžete se těšit na nové cviky.

V prvním Levelu se budou probírat základní pilíře kalisteniky, jako jsou full body control, shyb (pull up), klik na bradlech (dip), klik (push up), dřep na jedné noze (pistol squat), vznosy (leg raises), dále probereme kompletní průpravu na stoj na rukou (handstand) a totální shyb (muscle up).

David Rejl

Během neděle, kdy bude probíhat Level 2, si ukážeme průpravu na dragon flag, human flag, front lever, back lever, špicar (press handstand) i planche. Oproti běžným kurzům si zde naťukneme i gymnastické kruhy a spolu s nimi rozpor (iron cross).

Workshopu se může zúčastnit každý bez jakékoliv předchozí průpravy. Z náplně jednotlivých dnů je patrné, že pro začátečníky je vhodný Level 1 a pro pokročilé Level 2. Osobně ale doporučuji účast na obou dnech, protože pro začátečníky bude Level 2 velikou inspirací, a naopak pro pokročilé cvičence může být sjednocení techniky, v rámci základních cviků, klíčové pro posun i k těžším prvkům.

Každý si odsud jistě odnese mnoho návodů, jak zvládnout handstand, pull up, push up, planche a další cviky. Budete schopni si sami sestavit ten nejlepší trénink, budete vědět na co si dát pozor, na co se u daných cviků zaměřit a podobně. Jako taková třešnička na dortu, dokonce tyto vědomosti budete schopni dále předávat svým klientům, kamarádům.

David Rejl

Po absolvování tohoto workshopu získáte certifikát od World Calisthenics Organization, za účast na Level 1 i 2. Tento certifikát může sloužit jako specializace pro trenéry, kteří se chtějí věnovat kalistenice.

Workshopy tohoto typu neslouží jen pro získání certifikátu, který samozřejmě dostanete, ale hlavně o sdílení vědomostí. Každý trenér má jiné zkušenosti a jiné tréninkové postupy, proto jsme vám zajistili hned tři lektory, kteří vám nabídnou více úhlů pohledu na danou problematiku.

A kdo vás kurzem provede?

David Rejl, který jako první v České Republice získal prestižní titul Elite Coach World Calisthenics Organization (WCO). Vystudoval dvě vysoké školy, a to zdravotnického záchranáře, sportovní medicínu a výživu na UK. Nyní se věnuje studiu Tradiční Čínské Medicíny (TCM).  Věnoval se 15 let sportovní gymnastice na závodní úrovni, nyní dělá již 5. rokem čistě kalisteniku a fyziotréninky. Absolvoval workshop v San Diegu, kde se učil přímo od vedení WCO. Letos se do USA vrátil, tentokrát jako učitel a přednášel na vlastním workshopu Lord of the Rings, který se specializoval na gymnastické kruhy a cviky typu iron cross a další.  Do workshopu přinese mimo jiné propojení gymnastické a kalistenické průpravy.

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Ufn-j0nE7uk

Instagram: @davidrejl.wco

Facebook: davidrejltrener

David Rejl

Martin Viedenský, Slovenská workoutová legenda, pohodář, který vám toho může opravdu hodně předat. Elite Coach World Calisthenics Organization pro Slovensko. Na jeho kontě jsou desítky soutěží, mimo jiné i účast na mistroství světa v kalistenice a streetworkoutu v Moskvě. Za svojí dlouhou kariéru poznal spousty vrcholových závodníku a trenéru, sám na sobě neustále pracuje a proto vám do detailu může vysvětlit vše, co budeme probírat. Nabyté zkušenosti předává dále a šíří osvětu na Slovensku i ve světě.

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=0iQe5vfyjuU

Instagram: @m.viedensky

Facebook: Martin Viedensky

Fanda Bureš, zakladatel týmu Street Workout Kladno. Jako jeden z prvních tří lidí v České Republice získal licenci instruktora kondičního posilování- specializace kalistenika. Kalistenice se věnuje přes 5 let. Nyní trénuje v Aréně Pavly Kladivové a na Kladně. Pod rukama mu prošlo už stovky klientů a jeho skupinové lekce jsou vyhlášené. Drží se prvotní filozofie cvičení s vlastní vahou a tréninky provozuje nejen v tělocvičně, ale i ve venkovním prostředí.

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=rFwy08rOLxk

Instagram: @expolo

Facebook: Fanda Bureš

Více info v události na facebooku: World Calisthenics Organisation workshop Praha 2019

odkaz: https://www.facebook.com/events/2271410763096676/

Cena workshopu:

Level 1 nebo Level 2 za 3599 Kč

Oba dva Levely za 5599 Kč

Registraci na workshop můžete provést zasláním vašeho jména a adresy trvalého bydliště na email: workshop@davidrejl.cz (nefunkční)

Budeme se na vás těšit…