Jak se cítí kuřecí prsa na rožni? Poznej sám

Články Tréninky
Autor: streetworkout.cz

Vypracovaný hrudník by rád každý, kdo cvičí. Vyznavači street workoutu nikdy nenakynou do nabubřelých rozměrů cvičenců z fitka, protože převážně cvičí se svým tělem. Někdy využívají , . Přesto se dá kvalitní první svalstvo vybudovat, ale to něco stojí. A není to nic jiného než vlastní dřina, pot a přemáhání bolesti.

Každý má svoji míru trénovanosti, proto jsou počty opakování a série orientační. Někdo si naloží méně opakování, dalšímu bude pět kol málo, vyzkouší deset. Důležité je, abyste jeli sety, sety.

V tomto případě pět cviků v řadě za sebou. Začnete klasickými kliky, vytřepete ruce, protáhnete cestou ke druhému stanovišti a pokračujete.

Až dáte celé kolo, máte rest, čas na protažení, uvolnění, pití. Zpočátku zkuste minutu pauzu, když nezvládnete, nebudete moci docvičit další předepsané kolo, přestávku protáhněte. Ale ne na pět minut.

Cviky jsou cvičeny pod různými úhly a v různém rozpětí rukou, takže dosáhnete na variabilitu procvičení. Když budete dipovat, více se předkloňte, v dolní fázi nikam nepospíchejte, počkejte si, více ucítíte napětí, pálení. Nejde o to naházet s pomocí švihu x opakování. Pátým a závěrečným je pro dnešek klik v muscle - upu, který prsa rozpálí, že budete rádi, že následuje pauza. Tak ať rostou. :-)

 

OHNIVÁ PRSA

20x klasické kliky

15x kliky hlavou dolů

10x dipy na bradlech

15x kliky hlavou nahoru

7x klik v muscle - upu