Homepage Tréninky 5 ojedinělých dřevěných pomůcek pro váš trénink

5 ojedinělých dřevěných pomůcek pro váš trénink

Autor: streetworkout.cz

4

18.11.2017

Pět, deset? Ne, je jich daleko více, ale my jsme vybrali pětici, která se nám líbí a může pomoci těm, kteří cvičí bez činek a stačí jim tělo a občas nějaká ta pomůcka, zátěžová vesta, . Dnes to bude dřevo od Zpestříte si trénink, možná také najdete vánoční dárek pro sportovního nadšence.

Klasik žížala, šťourátko, ryba, spárový trenažér, motorka, koule, hrazda válec, houpačka, ementálek, dudy, červ. Český jazyk nabízí hodně pojmenování. Naše oblíbená pětice je zde:

Hrazda válec: Dřevěná válcová hrazda s třemi různými průměry úchopu 80, 100 a 120 mm. Jednoduché zavěšení pomocí dvou mimo osovově uložených ok. Ideální na posílení zápěstí a síly stisku. Výrobek je ošetřen tvrdovoskovým olejem.

Hrazda válec, cvičení, trénink,workout Hrazda válec, cvičební pomůcka pro váš trénink

Dudy: Přitahovadlo vyrobené z kombinace březové překližky o rozměrech 600 mm x 150 mm a masivních dřevěných koulí o průměrech 120 mm, 100 mm, 80 mm a 60 mm. Výrobek je lehce zavěsitelný do vodorovné, svislé nebo nakloněné polohy pomocí reep šnůry protažené krajními průběžnými otvory. Ideální na posílení stisku a síly prstů. Výrobek je napuštěn tvrdovoskovým olejem.

dudy, i s těmi se dá cvičit Dudy, i s těmi se dá cvičit

Červ: Sada tří válců zavěšených nad sebou o délce 200 mm a průměrech 100 mm, 140 mm a 2000 mm. Pomůcka slouží k posílení stisku a síly prstů. Jednotlivé průměry válců jsou určeny ke stisku oběma rukama a následným visům nebo přítahům. Pomůcka je určena pro náročnější trénink. Vyrobeno z masivního dřeva s následnou pískovou úpravou. Písková úprava zvyšuje tření, ale způsobuje rychlejší opotřebení kůže. Pomůcku je možno vyrobit i v dřevěné verzi.

Červ, zkuste pro svůj úchop Červ, zkuste pro svůj úchop

Přítahová deska: Přítahová deska určená k montáži na zeď o rozměrech 940x270mm. Ve vrchní části osazeny seříznuté koule (možnost volby mezi plochou nebo oblinou) o průměrech 120, 100, 80 a 60 mm. Střední část osazena lištou a možností volby sklonu a velikosti úchopu. Spodní část s prstovými otvory v různé hloubce. Výrobek je napuštěn tvrdovoskovým olejem.

Přítahová deska, tréninková pestrost Přítahová deska, tréninková pestrost

Spárový trenažér: Spárový trenažér vyrobený z březové překližky s plynulým nastavením požadovaného rozměru od prstové (15mm) po širokou (110mm) spáru. Jednoduché zavěšení a nastavení sklonu pomocí průběžných otvorů a reep šnůry. Základní rozměr je 800x200 mm. Velikost je možno upravit na základě domluvy. Jednotlivé segmenty překližky jsou napuštěný tvrdovoskovým olejem.

Trenažérem k lepším zítřkům Trenažérem k lepším zítřkům

 

streetworkout.cz

streetworkout.cz je redaktorem největšího street workoutového webu v česko-slovensku o cvičení s vlastní vahou. Tento redaktor napsal od roku 2016 pro streetworkout.cz již 981 článků.

Další články, které by tě mohly zajímat