11 tipů, které vám mohou zpestřit trénink

Trénink, to je dřina

Každý se s tím někdy potká, potřebuje poladit svůj trénink. Něco změnit, aby dostal nový impuls, někam se posunoul. Další zase potřebují novinku v tréninku, jiní řeší oblečení, další by konečně rádi viděli konstrukci na svém hřišti. Máme tu 11 možností, které můžete využít ve vašem workoutu. Pomůcky na cvičení, nové funkční oblečení, doplňky výživy. Samozřejmě nesmí chybět samotná hřiště. Možná by se hodila k vám do města, školy, parku.

Odporové gumy

Odporová guma je perfektním fitness vybavením, ať už posilujete ve fitness centru, street workoutovém hřišti nebo doma. Odporové gumy slouží jako dopomoc při cvicích, které jsou pro vás náročné nebo jako odpor u cviků, u kterých se zaměřujete na progres. Dále se dají odporové gumy využívat při rozcvičce, zlepšení mobility, a samozřejmě i pro posilování! Zkuste se podívat na možný výběr.

FUBO, odporové gumy, parťák v tréninku

FUBO, odporové gumy, parťák v tréninku

Gymnastické kruhy

FUBO gymnastické kruhy jsou posilovací závěsný systém, který je vyroben v České republice. Jedná se o vysoce kvalitní dřevěné gymnastické kruhy, které jsou zpracovány do posledního detailu. Kruhy nejsou nijak povrchově upravovány, což zaručuje jejich dokonalý úchop. Ke každému páru kruhů jsou dodávány dva popruhy o šířce 35 mm a délce 5 metrů se samosvornou přezkou, která umožňuje jednoduché uchycení popruhů, kdekoli Vás napadne. Podívejte se na možnosti.

Hrazdy na doma

Cvičíte doma a chybí vám hrazda. Na zeď, strop, bradla? Snadné řešení, podívejte se.

Street workout triko

Když street workout, tak také takové oblečení. Volné sportovní tričko s krátkým rukávem z rychleschnoucího materiálu COMFORT TECH se hodí pro všechny sportovní aktivity. Příjemný a kvalitně zpracovaný produkt sedne díky univerzálnímu střihu všem postavám. Doporučujeme též jako druhou vrstvu na rashguard. Jak vypadá triko na workout?

Banner DRILL Athletics

Banner DRILL Athletics

Mikina s odvodem páry

Pořád není počasí jen na triko. Sportovní technická mikina s funkcí odvodu páry v ergonomickém prodlouženém slim fit střihu je vyrobena z velice příjemného a teplého materiálu, který ti ovšem dovolí neomezený rozsah pohybu. Rukáv je pro lepší funkčnost převlečný přes palec. Do objemné kapuce schováš hlavu i s velkými sluchátky, je dvojitá s efektním tiskem log DRILL Athletics. Černé stahování kapuce a černá výšivka na srdci a rukávu. Kolik tato mikina stojí?

Rashguard pro atlety

Rashguard s dlouhým rukávem z materiálu BIOMECH se hodí pro všechny sportovní aktivity. Díky perfektním vlastnostem tohoto materiálu se tělo rychle dostane do správné provozní teploty a během cvičení bude kontinuálně odvádět pot. Optimální a vyvážený poměr komprese zajistí aktivaci a ochranu tvého svalstva při sportovním výkonu. Velmi lehký, a přitom extrémně pevný materiál BIOMECH tě zároveň ochrání i před UV zářením, odřeninami a díky vlastnosti second skin ani nebudeš vědět, že ho máš na sobě. Podívejte se na více vzorů ve stylu bojovníků.

L-Arginin, něco pro svaly

Používáte doplňky výživy? Co třeba Arginin – volná tzv. semiesenciální aminokyselina je výchozím prvkem syntézy oxidu dusnatého (Nitric Oxide), který způsobuje uvolnění a rozšíření cév. Tím tedy napomáhá většímu přívodu kyslíku a potřebných živin pro svalovou tkáň. Lidské tělo si dokáže tuto aminokyselinu vyprodukovat, avšak během intenzivní fyzické aktivity nemusí být vlastní produkce dostatečná. Co Alvifit přesně nabízí?

Alvifit, přírodní doplňky výživy

Alvifit, přírodní doplňky výživy

CFM protein bez konzervantů

Bez chemie. Špičkový syrovátkový CFM protein, zpracovaný speciální šetrnou metodou ultrafiltrace (CFM – Cros Flow Microfiltration – jde o způsob separace bílkovin pomocí keramických filtrů se zkříženým tokem s pomocí speciální filtrační membrány). Tato metoda zaručuje zachování přirozeně vysokého obsahu větvených aminokyselin ve finálním produktu. Cena vás překvapí, mrkněte.

Ochrana svalů

Vyjímečně silné BCAA v praktické formě tablet. Obsahuje větvené aminokyseliny L-leucin, L-valin a L-isoleucin. Užívání BCAA podporuje regenraci, budování svalové hmoty a přispívá k její ochraně při náročném tréninku či redukční dietě, kdy je ohrožena katabolismem. Chcete ochránit svaly? Podívejte se.

Konstrukce originalworkout.cz

Konstrukce originalworkout.cz

Konstrukce pro vaše hřiště, gym

Řešíte ve svém městě konstrukci na cvičení. Potřebujete menší, větší, speciální cvičící klec do gymu, parku, školy? Podívejte se, nabídek je hodně.

Komplexní vzdělávací systém

Staňte se profesionálem. Bavíc vás sport, fitness, cvičení, běhání? Zkuste se dozvědět více – a to TADY.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.