Homepage Ženy Top 10 workouterek, které se vyplatí sledovat!

Top 10 workouterek, které se vyplatí sledovat!

Autor: Monika

45

09.03.2021

Že je street workout jen pro muže, že žena nezvládne přítah na jedné ruce, plank nebo hefesto? Dnes ti představíme 10 žen, které tě přesvědčí o opaku. Zatímco před pár lety vládli workoutovým hřištím spíše muži, dnes jsou ženy jeho běžnými obyvateli a zvládají workoutové prvky stejně dobře, ne-li lépe než někteří muži. Kombinace krásy, síly, dynamiky a zábavy. Denní dávka motivace a inspirace zajištěna. Představujeme ti top 10 workoutistek, které se vyplatí sledovat.

 

Maddeleine Leander (maddelisk_workout)

58,5 tis. sledujících


 

Slečna, která tě překvapí technicky dokonale provedeným setem. Není jí cizí freestyle ani weighted workout. Silové prvky kalisteniky jsou jejím denním chlebem. Maddeleine je několikanásobná mistryně Švédska ve street workoutu v kategorii freestyle. Zúčastnila se také mistrovství světa v Moskvě. V poslední době tvoří super dvojici s fanny_josefine. Společně zabíjí internet netradičními silovými a především vtipnými výzvami. Jestli chceš vidět perfektní stojku, čistý silový muscle up nebo human flag, zamiřte na její profil. 

 

Jessica Bogdanov (russian.r3d)

162 tis. sledujících


 

Všestranná umělkyně, pole dancerka, akrobatka, street workuterka a hanbalancerka, to vše a mnohem víc v jedné osobě. Tato slečna z Ruska se zapsala do paměti mnohým díky výhře na mistroství světa v roce 2015, kde předvedla mimo jiné krásný planche nebo kliky ve stojce. Na jejím profilu najdeš jak běžná videa z tréningu, tak zajímavé a netradiční profi workoutové fotografie. Určitě je se na co dívat! 

 

Fanny Josefine Ahlofors (fanny_josefine)

255 tis. sledujících


 

Šílená bytost, která ti zaručeně vykouzlí úsměv na tváří. Její vtipné a výstřední výzvy neznají meze. Člověk nevěří vlastním očím, kam na ty nápady tato drobná, ale extrémně silná slečna chodí. Chceš zkusit něco nového a zároveň se pobavit a odreagovat od stereotypního cvičení? Sleduj fanny_josefine. Již brzo se můžeš těšit na rozhovor. 

 

Melanie Driessen (melanie.driessen)

110 tis. sledujících

 


Tato slečna se na scéně pohybuje už poměrně dlouho. Bývalá gymnastka ti vyrazí dech nebezpečnými dynamickými sety. Od jejích freestylových sestav zkrátka nespustíš oči. Holka, která má pro strach uděláno, nemá problém s 360 ° nebo dokonce 540 °. Melanie vyhrála 2x mistrovství světa ve freestylu, starší ročníky ji můžou znát také z FIBA  jako Queen of the bar. 

 

Tatyana Chumakova (hefesto_girl)

130 tis. sledujících

 


Už podle nicku je zřejmé, že tato slečna zvládne šílenost jakou je hefesto. A zvládá ho opravdu na jedničku. Nevěříš?  Koukni na její profil! Mimo to je nadaná freestylerka a nezalekne se ani náročných silových statických prvků. Na jejím profilu najdeš spoustu inspirativních a často i zábavných videí.

 

Demi Bagby (demibagby)

2,3 mil. sledujících


 

Slečna, která se nebojí ušpinit, možná ji někteří znáte z videa, kde s přehledem zvládá běh a překážkovou dráhu určenou k vojenskému výcviku. Nejen síla, ale i různé parkourové prvky a salta této slečně nedělají problém. Slečna, která doslova žije tím, co jí baví, svou energií k tréningu tě zaručeně nakazí.

 

Natalia Kitaeva (workout_malyshka)

80,2 tis. sledujících


 

Představujeme ti opět všestrannou atletku. Tato drobná slečna z Ruska by svými výkony zahanbila ne jednoho muže. Minulý rok v dubnu nás poctila svou návštěvou, kdy se zúčastnila pražského battlu a vybojovala si první místo. Na jejím profilu najdeš fotky a videa, které tě donutí vstát z gauče a začít cvičit. 

 

Elisabeth Scholl (barlerina)

19 tis. sledujících


 

Máme tady i něco pro milovníky weighted workoutu a čisté silové kalisteniky. Máma dvou dětí, která běžně přitahuje  20 kg na hrazdě. Komplexní atletka, která jede těžké váhy jak na vrchní polovinu tak na spodní polovinu těla. Elisabeth tě přesvědčí o tom, že být mámou není výmluva k tomu proč necvičit. Kde je vůle, tam je i cesta. Na jejím profilu se můžeš těšit na ukázky jednotlivých tréningu. 

 

Iris Easy (iris_easy)

18,5 tis. sledujících


 

Chceš se naučit planche? Tak je pro tebe tato slečna jasnou volbou. Tato na první pohled nenápadná dívka tě překvapí svým vytříbeným planchem, o kterém točí různé tutoriály a podpůrné cviky. Rozhodně je z čeho vybírat. 

 

 

Isabell Sabellek (iamisafit)

16 tis. sledujících

 


Silačka z Německa, která je nejen zkušená workoutistka, ale také osobní trenérka a úspěšná účastnice soutěže Ninja Warior. Isabell je velmi inspirativní osoba, která už stihla vydat svoji vlastní knihu a na jejích stories často najdeš kromě workoutu také motivační citáty a jiné zdroje inspirace.

Monika

Monika se street workoutu věnuje 7 let, v posledních 4 letech se aktivně věnuje weighted workoutu. Je členkou Raw workout týmu. Účastní se workoutových exhibic a vystoupení po celé ČR. Na kontě má několik zlatých medailí vybojovaných jak v ČR, tak v zahraničí. V roce 2015 uspořádala projekt s tématikou zdravého životního stylu pro žáky 2. stupně ZŠ.

135ee899de6ea79.png

Najdi nejbližší hřiště

Další články, které by tě mohly zajímat