Homepage Začátečníci Tréninkový plán přesně podle tvých možností!

Tréninkový plán přesně podle tvých možností!

Autor: Honza

6

03.05.2021

Tolik lidí by rádo začalo cvičit, ale nemá v okolí nikoho, kdo by je nasměroval a pomohl jim. Z toho důvodu právě dnes přicházejí kluci z Dark Side Movement s programem, který se přizpůsobí potřebám každého cvičence. Co od něho můžeš očekávat?

Program ti může pomoct jak s budováním síly, tak s formováním postavy.

Program spadá pod projekt Dark Side Academy a má za cíl přivést mezi jedince, kteří mají o cvičení s vlastní i externí váhou vážný zájem možnost sestavit si tréninkový plán přesně podle jejich možností. Jeho pracovní název je LÉTO21, jelikož cílí především na ty, kteří mají v plánu se sebou něco začít dělat a dosáhnout reálných výsledků do slunných měsíců tohoto roku. 

Na své si přijdou jak začátečníci, tak pokročilí, kteří ve svých tréninzích stále nejsou jistí.

Program LÉTO21 je specifický především tím, že nejde jen o nějaký univerzální rozpis, ale jedná se o individuální osmi týdenní tréninkový plán, který se přizpůsobí na míru úplně každému podle jeho úrovně, cílů a především podmínkám, ve kterých má možnost cvičit. Obsahovat může až 32 tréninkových jednotek, kdy tedy pokročilí workouteři cvičí až 4x týdně

Dopracovat se můžeš třeba i k tak krásnému cviku jako je dragon flag.

V programu jsou připraveny desítky kombinací a každému bude přiřazena ta varianta, která bude nejvýstižněji odpovídat jeho odpovědím ve vstupním dotazníku. To znamená, že když člověk zadá, že se cítí být pokročilým workouterem, může cvičit pouze venku a rád by se věnoval nabírání síly a budování svalové hmoty, tak mu systém vytvoří tréninkový program, který může odcvičit na workoutovém hřišti, případně někde venku na zavěšených gymnastických kruzích a bude obsahovat cviky jako jsou muscle up, stojka, či dřep na jedné noze. Hlavní výhodou programu je určitě také fakt, že si na své přijdou jak začátečníci, tak pokročilí a to ať už s domácností vybavenou kvalitními hrazdami a bradly, tak se skromnějším pokojíčkem obsahujícím pouze pár odporových gum.

Co vše ti může program LÉTO21 nabídnout se dočteš na samotném webu Dark Side Academy.

Pokud se obáváš, že pro tebe bude náročné cvičit rozepsané cviky, když s nimi nemáš žádnou zkušenost, tak tě kluci z Dark Side Movement ubezpečí tím, že ti poskytnou přes sto hodin vedených tréninků, tutoriálů, přednášek a veškerých edukačních materiálů. Nemusíš tedy mimo program LÉTO21 cokoliv studovat, ale budeš mít vše neustále po ruce a to i po skončení všech tréninků. Pokud navíc budeš mít kdykoliv jakýkoliv dotaz, můžeš se obrátit na samotné autory programu, kteří ti tvé otázky ohledně techniky či opakování rádi zodpoví.

Ke cvičení můžeš využít jak workoutové hřiště, tak i jen obyčejné gymnastické kruhy.

Pokud stále váháš, zda je pro tebe program LÉTO21 tím pravým, tak neváhej vyzkoušet týdenní bezplatnou zkušební dobu, díky které si ověříš, že neuděláš krok vedle.

Honza

Street workoutu se věnuje od roku 2013. Studuje fyzioterapii a pracuje jako trenér. Je členem týmu Workout Mělník a na českých street workoutových soutěžích získal celkem 8 zlatých medailí. V roce 2019 reprezentoval naší zemi na mistrovství světa ve freestylu v Moskvě.

Další články, které by tě mohly zajímat