Premiérové finále je tady. Kdo urve první místo?

Články Liga
Autor: streetworkout.cz

Rozhodnuto? Ne, zapomeňte! Možná se vám zdá bodový rozdíl velký, ale jde smazat. Čím více lidí se přihlásí do posledního battlu, tím více bodových přesunů může nastat. Pět závodů má za sebou Czech League Streetworkout.cz, před námi je poslední, finále, které proběhne 22. července v Chlumci nad Cidlinou na zrenovovaném koupališti. Tam skončí premiérový street workoutový seriál v Česku.

Za každé kolo, kdy sportovec postoupí, získává tři body. Finále je hodnoceno pro nejlepší čtveřici ještě lépe - 10, 8, 6 a 4 body. Čím více závodníků, tím více kol a postupujících, tedy i bodů do celkového žebříčku. Kdo a kolik jich získá v Chlumci nad Cidlinou, kdo přijede, nepřijede někdo z favoritů a favoritek? Otázka, na kterou najdeme odpověď za necelé tři týdny.

POŘADÍ PO PĚTI ZÁVODECH (nefunkční)

Pokud bude letní počasí, můžeme se dočkat i 1500 fanoušků, kteří mohou vše vidět. Už teď někteří chtějí přijet od den dříve. V Chlumci nad Cidlinou u Hradce Králové zažijete první finále Czech League Streetworkout.cz.

V dámách zatím vede Laďka Jeřábková, mezi druhým a čtvrtým místem je těsno. Zde se tlačí Lenka Strolená, Wendy Neburková a Iveta Hodečková. Nebo překvapí ještě ze zadní pozice Klára Čuřiková?

Mezi chlapy je v čele Jan Zdrubecký, který má náskok, ale bude stačit? Za ním si myslí na pozici na bedně zkušený Petr Teplík a nadějný Josef Žáček. Do hry se ale vložil také Petr Pilát, který i přes méně účastí sbírá hojně body. A co Michal Duchan, Marek Berky? Jména, která poctivě objíždí Czech League Streetworkout.cz.

Poznámka: pokud chcete, aby byly vaše výsledky (pokud získáte body) započítány do celkové tabulky, musíte být zaregistrováni na webu league.streetworkout.cz. (nefunkční)