A je to venku. Překvapení pro tři battly od Street Hard Workers

Články Liga
Autor: streetworkout.cz

Tři battly, tři setkání a všechny na jednom webu. Záležitost, která se často nevidí. Klub Street Hard Workers spustil stránky, které se týkají tří akcí, které pořádají v tomto roce. Proč? Abyste měli přehled. Dozvíte se - co, kdy, kde. Fotky, videa, výsledky, partneři. Důvod spuštění zná Rostislav Vošický, který je jedním z představitelů tohoto workoutového týmu. Odkaz na stránky: http://www.shwbattle.cz/

„Představujeme Vám náš web, který je věnovaný pouze seriálu soutěží ve workoutu, které náš tým pro Vás připravil. Web si klade za cíl podat všechny důležité informace o našich battlech a jednodušším způsobem i Vás o těchto akcích informovat.

K vytvoření webu jsme se rozhodli na základě spolupráce s webem Streetworkout.cz. V rámci spolupráce jsme se rozhodli naši část sets and reps, která byla vždy první den Street Hard Workout Battlu, spojit s Czech League Streetworkout.cz (nefunkční) a oslovit tak společně sponzory a akci společně propagovat.

Spolupráce s ostatními týmy a skupinami je pro nás důležitá a vždy jsme velmi rádi, když můžeme s ostatními společně vytvářet nové projekty. Street Hard Workout Battle - sets and reps v rámci Czech League Streetworkout.cz seriálu se v Chomutově odehraje 3.6.2017.

V průběhu zimy přišla zpráva z Žatce, že místní zastupitelstvo se konečně rozhodlo podpořit náš projekt na výstavbu street workoutového hřiště. S návrhem na výstavbu hřiště jsme oslovili město Žatec již v květnu 2013 a od té doby jsme stále trpělivě se zástupci města komunikovali, a nakonec vše směřuje ke zdárnému cíli. Vladimír Pospíšil z našeho týmu přišel s návrhem, že pozitivní rozhodnutí města podpoříme uskutečněním prvního battlu v Žatci, a protože zatím se na projektu města pracuje, tak se tento rok uskuteční na jeho zahradě pod názvem Garden battle. Samotné město Žatec se k tomu nápadu postavilo také pozitivně a podpoří nás i materiálním vybavením. Garden battle se v Žatci odehraje 20.5., takže do soutěže zbývají pouze dva dny.

Další battle, který naše skupina pořádá, bude Street Hard Workout Battle - a to free style. Tato část se odehraje 12.8. a již teď můžeme prozradit, že jeden z porotců bude Vladimir Sadkov, který je vítězem mistrovství světa ve street workoutu a mistr světového poháru. V rámci battlu ale připravujeme setkání i s dalšími zajímavými zahraničními hosty. Protože naše skupina intenzivně pracuje na výstavbě street workoutového hřiště i v Kadani, kde je výstavba workout hřiště také již na spadnutí, náš web v budoucnu využijeme pro pořádání doslova seriálu battlů po městech, kde naše skupina trénuje a kde se věnujeme i široké veřejnosti. Naše představa je že v budoucnu budeme pořádat battly v Chomutově, v Žatci a v Kadani.“