Zvládnete trénink, který vás možná překvapí?

Venkovní trénink, vyzkoušejte.

Tréninky mohou mít hodně podob, některé vám přijdou na začátku možná nereálné, protože nepraktikujete tyto kombinace cviků za sebou, ale když je zařadíte do své tréninkové rutiny, vašemu tělu prospějete, samozřejmě ne hned. Zkuste otestovat svoji sílu, dynamiku, koordinaci, vytrvalost, kterou jste našlapali na hrazdách.

Experimentování je skvělý způsob, jak se naučit nové věci. Zahrnout do tréninku změny, které okoření váš cvičební program. Vyzkoušejte a uvidíte. Jde o zajímavý doplněk toho, co už pro sebe děláte.

banner_alvifit_lglutamine

banner_alvifit_lglutamine

„Doufám, že se vám toto video líbí a podívejte se na má další videa z youtube,“ vzkazuje auto videa Outdoor Workout – Ghetto Workout, kterým je Alon Gabbay.

V přiloženém videu se dostanete do lesa, ale to vy nemusíte, využít můžete vaši konstrukci v okolí. A jak vidíte, trénink přináší výsledky.

KOLIK HUBNOUT, CO SPALOVAČE, ČOKOLÁDA, TUKY?

Klasika s přechody na konstrukci, dojde i na kruhy. Dobrá rada na začátek, určitě se protáhněte a rozcvičte před těmito pokusy. Možná jděte na věc i ve dvou. Nikdy nevíte, kdy se může hodit záchrana.

Nový e-shop, znáte?

Nový e-shop, znáte?

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.