Kdo vyrazí na extrémní podívanou, kde půjde i o rekordy?

Extreme zone

Jedna z posledních možností se potkat v tomto roce pod hrazdami a zazávodit si. A v Brně toho bude opravdu hodně. Do kalendáře si zapište 9. až 11. listopadu. A nepůjde jen o free style, weighted, těšit se můžete na krále muscle upu a Hero Factor.

„Dlouho očekávaný vrchol sezóny. Už po čtvrté v řadě jsme součástí největšího sportovním veletrhu v České republice. Pro letošní rok jsme nachystali spoustu novinek a jak je naším dobrým zvykem, laťku jsme opět pozvedli hodně vysoko. Poprvé přivítáme závodníky, návštěvníky a fanoušky v samostatné hale, kde na 700 m2 rozbalíme našlapanou eXtreme zone a hlavně 3. kolo Street Workout Games,“ zve všechny pořadatel Jak Zdrubecký z Beat Up Calisthenics GYM.

FUBO-set pro street workout

Co vás a kdy čeká?

Závodní kategorie:

FREE STYLE – sobota 10.11.

SETS & REPS – sobota 10.11.

KING OF MUSLCE UP – sobota 10.11.

HERO FACTOR OPEN – pátek 9.11.

HERO FACTOR MASTERS – sobota 10.11.

WEIGHTED – neděle 11.11.

Každý závodník musí mít vyplněnou, odeslanou a zaplacenou registraci. Workout ZDE: http://jzcs.cz/zavody/street-workout/. HERO FACTOR ZDE: http://jzcs.cz/zavody/hero-factor/

V rámci doprovodného programu jsme nachystali epesní dráhu Hero Factor od Originalworkout.de, stánky s kvalitní výživou, sportovním vybavením, fyzioterapeuta, parkour, dobré ozvučení a celé vše vymazlí #ChillOut zóna, kde si odpočinete u dobré kávy a v rámci barmanské show ochutnáte vynikající nealko drinky.

KAREŠ SE POUŠTÍ DO BLÁZNIVÉHO NÁPADU

„U toho prostě nesmíš chybět. Určitě budeme lámat shybové rekordy, a to v podání Jana Kareše, a určitě budeme jako každý rok přispívat na dobročinnou organizaci. Pro přespolní je možné ubytování v gymu, rezervace na info@jzcs.cz,“ vzkazuje Zdrubecký a dodává.

DRILL Athletics, cool mikina

DRILL Athletics, cool mikina

„Očekáváme mezinárodní účast a cíl je jediný! Ve všech směrech překonat loňský rok a dostat se na magickou hranici 200 registrovaných závodníků.“

Co můžete vyhrát, odvézt si domů? Poháry, medaile, prize money 10 000 korun, auto na víkend od VW, oblečení od VW, dárkové tašky od značky VISION, dárkové poukazy, elektronika od značky GoGEN, workout vybavení od FUBO Fitness, vouchery od DRILL Athletics v celkové hodnotě 7 000 korun s mnoho dalšího.

ZDE máte ještě odkazy na události, pak už budete vědět vše, už jen poté přijet!

https://www.facebook.com/events/753702701645935/

https://www.facebook.com/events/261460368044509/

Banner alvifit.cz

Nový e-shop, znáte?

Nový e-shop, znáte?

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.