Učitel silák! S batohem na zádech sázel kliky na jedné ruce!

Sverre-Diesen a kliky na jedné ruce

Učitel? Ano Sverre Diesen z Norska se rozhodl, že vyzkouší kliky na jedné ruce, k tomu bude mít na zádech baťoh o váze 100 liber, tedy 45,5 kilo. Cílem bylo maximum za jednu minutu. Nakonec provedl 15 opakování.

„Doufám, že tohle bude inspirací pro mé děti a studenty. Doufejme, že půjdou za obtížnými výzvami,“ řekl pro server guinnessworldrecords.com 48letý silák, který rekord prováděl na koberci, který nebyl úplně stabilní. Někomu se nemusí líbit hloubka kliků, ale od toho jsou organizátoři, aby uznali, neuznali.

Kdy začít s kliky na jedné ruce? Jako jednoduché vodítko berte 30 kliků, poctivých klasických kliků, které zvládnete plynule za sebou. Klik na jedné ruce vyžaduje vyšší zatížení na triceps, rameno, střed těla a také rovnováhu. Tady se dozvíte VÍCE.

L-Glutamin, ten vyrábí alvifit

L-Glutamin, ten vyrábí alvifit

„Čistě provedený jednoruční klik je zlatým standardem síly hrudníku a loktů, a na cvičence je v tu chvíli impozantní pohled. Mnozí tvrdí, že tento cvik bez problémů udělají, ale lžou. Když přijde na věc, zjistíte, že u toho vypadají směšně – nohy mají od sebe, trup ohnutý do neskutečného úhlu, aby si cvik usnadnili, a na třesoucích se rukách sotva zvládnou několik opakování. Skutečný mistr jednoručních kliků je vzácný živočich. Snažte se mezi tento ohrožený druh dostat,“ okomentoval kliky na jedné ruce trenér Paul Coach Wade.

Nový e-shop, znáte?

Nový e-shop, znáte?

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.