Jak se přepisují světové rekordy? Kareš chystá další show!

Jan Kareš při pokusu o rekord

O víkendu v Brně přepisoval opět rekordy, výkony, na které se svět dívá s otevřenými ústy. Jan Kareš na sportovním festivalu SportLife nasázel za 30 minut 630 shybů, po 60 minutách měl 1124 shybů. Zastavil se po 195 minutách, když měl za sebou 2250 shybů. Útok na světový rekord za šest hodin zastavil. Zvítězil rozum nad ješitností. Čas na další rekordy přijde. A už brzo. FOTO: SuperMario photography.

„Plán byl tři rekordy najednou, ale nakonec jsem si to rozmyslel,“ řekl webu streetworkout.cz Kareš a dále popsal, co se vlastně stalo.

„30 minut jsem musel jet 21opakovani za minutu a pak okolo 16 opakování za minutu dalších 30 minut. Pak mi stačilo jet cca 8-9 shybů za minutu po dobu 5 hodin,“ pokračoval Kareš a dodal.

alvifit_saluber

alvifit_saluber

„Jenže stala se věc, kterou jsem nečekal, mám stařičký iPad. Zjistil jsem, že program není přesný a já skončil po kontrole oba mé rekordy o 23 sekund dříve . Se picnu, ale i tak jsem překonal 30 minut o 57 opakování a 1 hodinu o 115 opakování. Blbý bylo, že po třech hodinách cca a 2250 shybech jsem pokus o překonání 6hodinoveho rekordu vzdal. Raději si udělám zvlášť 6hodin, tohle bylo přepálené. Ale vím jistě, tohle není můj strop,“ věří Kareš, že se stále může posouvat.

Jak Kareš v "práci"

Jak Kareš v „práci“

Je hrazda Karešovka a vedle něco druhá hrazda, na té jel Martin Müller. „Marty jel celou dobu se mnou a udělal si 2 osobáky. Za 30 minut a 1 hodinu, pak to sám dojel! Za 5,5 hodiny dal 2050 opakování. Je to neuvěřitelný dříč,“ chválí Kareš.

Dlouho nebude trvat a rekordman se pověsí na hradu znovu. A jeho parťák možná nebude také chybět. „13. prosince budu zkoušet 6, 12, 24 hodin v Praze. Předvedu ukázku, co dělám možným potencionálním klientům. Sejdeme se kousek od Hiltonu, kde teď působím a trénuju. Možná dáme celou akci on-line, informace určitě dodám,“ řekl rekordman Kareš. Padnou další rekordy?

Karešova výzva na prosinec, překoná tato čísla?

6 hodin a 3387 shybů

12 hodin a 5042 shybů

24 hodin a 6800 shybů

Jan Kareš jde na to

Jan Kareš jde na to

Nový e-shop, znáte?

Jan Kareš s parťákem

Jan Kareš s parťákem

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.