Pekáč z pekla! Jak by měl vypadat chlapský pas?

Žádná svalová skupina se v posledních dvaceti letech netěšila takové pozornosti fitness průmyslu jako je přímý břišní sval, zkrátka pekáč buchet. Stačí se rozhlédnout kolem sebe, na internet, do časopisů, co lidé cvičí kolem vás. Jak vypracovat břišní svaly? Odpověď za milion. ILUSTRAČNÍ FOTO: jiří tkadlčík – strongman & powerlifter.

Reklama v televizi, chytré přístroje, stroje, které slibují dokonalý pekáč za pouhé čtyři minuty denně. „Řeknu vám, tyhle sračky mě znechucují,“ nebere si servítky Paul Coach Wade v knize Trénink vězně.

L-Glutamin, ten vyrábí alvifit

L-Glutamin, ten vyrábí alvifit

Nemám zájem o tréninky a diety, které vedou k nádherným a výrazným břišním svalům. Chápu, že celý ten průmysl vydělává miliony a miliony, ale já to nenávidím, protože to představuje vše, co je na tělesné kultuře dnes špatně.

Lidé kladou důraz na vzhled místo na podstatu, protože přejímají představu některých médií, jak by mělo vypadat mužské tělo – štíhlé a útlé jako podvyživený teenager, a ne silné a svalnaté jako muž. Zbytečná ztráta času.

Co je pekáč z pekla?

„Odpověď je zcela prostá, v tomto světě to je vize ideálu, nadýchané břišní svaly a štíhlý pas, pokud možno opálený a bez ochlupení. Víte, co mi to připomíná? Břicho nezletilého brazilského prostituta,“ nebere si servítky Wade.

JAK NA MASIVNÍ A SILNÝ HRUDNÍK?

U vašeho pasu jde o mnohem více než jen o vzhled. Jaká je moje vize, Paula Coache Wadeho? Žádné puberťácké bříško, ale pořádně silný pekáč buchet. Ten se skládá z:

– neuvěřitelného silného pasu – skvěle vytrénovaného nejen ve střední části, ale všude – šikmé břišní svaly, příčný břišní sval, bedrovec, mezižeberní svalstvo a pilovitý sval. Takový dynamitový pas je ve skutečnosti zdrojem síly pro celé tělo.

Fubo, to jsou masážní válce

Fubo, to jsou masážní válce

– skvěle fungujícího, ohebného pasu a kyčlí, které dodávají sílu nejen páteři, ale dokáží energicky a dynamicky zvedat nohy při skocích, kopech, šplhu.

– břišní stěny tak vytrénované a silné, že dokáží odrazit údery.

– břicha, které tak dokonale podporuje vnitřnosti, že tím zlepšují i důležité funkce jako dýchání a trávení.

– silných a děsivě dobře vyvinutých břišních svalů, které vypadají spíš jako cihly na stavbě než hezoučké la fitness břišní svaly.

„Pokud máte zájem  jen o šest malých hranatých břišních svalů, které vypadají, jako by patřily malému klukovi nebo plavci, vraťte se k reklamám a fitness časopisům,“ vzkazuje Paul Wade a doporučuje vyzkoušet desítku z knihy Trénink vězně.

Nový e-shop, znáte?

Nový e-shop, znáte?

Banner DRILL Athletics

Banner DRILL Athletics

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.