Liga nebude, premiérový ročník nemá nástupce

Czech League Streetworkout.cz

Je rozhodnuto. Po měsících dávání si plusů a mínusů muselo dojít na konečný verdikt. Druhý ročník seriálu závodů Czech League Streetworkout.cz se neuskuteční. A to především z jednoho hlavního důvodu. Nepodařilo se při jednáních domluvit generálního partnera, který by šest battlů v šesti městech zastřešil a podílel se na spolufinancování celého podniku.

První rok měl jednu předpremiéru a šest závodů (2x Praha, Chomutov, Ústí nad Labem, Brno, Kladno a Chlumec nad Cidlinou). Vše proběhlo od února do července 2017.

Takto rozměrný počet závodů nejde organizovat a financovat v jedné osobě jako koníček při práci a dotovat ho. Vše má své hranice, bohužel. Děkuji všem, kteří mi pomohli v minulém roce, všem klubům, týmům, sponzorům a lidem, kteří dokázali pomoct.

Zkusili jsme to, to je hlavní :-).

V tomto roce patrně proběhne jeden až dva samostatné battly, jeden už možná velmi brzy (březen), ale Liga nebude. Ještě jednou díky za vaši pomoc a čas. Třeba jednou nastane období, kdy se to změní, nebo přijde někdo jiný s nějakým jiným seriálem, možná se spojí více stávajících battlů od různých týmů. Kdo ví… Ať to cvičí!

Podobné příspěvky

Diskuze o tomto příspěvku

  1. Milan Červenka napsal:

    „ASPOŃ JSEM TO ZKUSIL“ (Jack Nicholson jako irský rváč a profesionální karbaník Randle Patrick McMurphy v „několika Oscarovém“ filmu Přelet nad kukaččím hnízdem – rok 1975). A to se KU . . A vždy počítá a cení !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.