Když jsou počty sérií na bicák mimo hru. Proč?

Smršť, která není pro všechny. Nemusíte drtit jen na hrazdách pod nebem, na slunci. Vaše tělo může být vystaveno i jiným překážkách na překonávání. A i zde můžete využít workoutu, i když na nečekaných místech a výškových metrech. Dvoufázový trénink v podobě extrémního běžeckého závodu a výšlap na nejvyšší bod Mrtvých hor, kde nechyběl navíc trénink. Vše během 24 hodin. I tak může vypadat váš víkend, jste-li sportovní nadšenci jako Pavel Svoboda a Tomáš Steinhart z Fitness Bitevní pole.

Co vás k tomu vedlo, Tomáši?

Cílem celé výpravy bylo, abychom ukázali lidem, jak jednoduše si mohou sestavit trénink, který je posune jak po fyzické, tak psychické stránce. Nepotřebuješ vědět, kolik sérii na bicák odjet, abys byl Hulk, nebo kolik hodin strávit na běžeckém pasu, abys začal hubnout.

Takže více přirozenosti?

Vzpomeň si na to, co jsi dělal jako dítě. Jak ses přirozeně a bezstarostně hýbal a jak si z každého pohybu měl radost. Miluješ přírodu a adrenalin jako my? Tak si sbal batůžek, udělej si taky nějaký takovýhle výlet a tvůj trénink začíná právě TEĎ. Jestli si jako dítě nic nedělal, začni:).

FUBO, to jsou také kvalitní žebřiny

FUBO, to jsou také kvalitní žebřiny

Jaké to bylo? Absolvovali jste Army run a poté přesun do Rakouska do Mrtvých hor…

První část byla taková procházka, dobrodružství začalo spíš až ve druhé části. Vrcholu jsem sice nedosáhli – což je možná dobře, když jsme tam byli jen dva kluci. Ale když na tebe šest hodin víc a víc prší, přes mlhu nevidíš na cestu a horolezecký vybavení by se „možná“ taky hodilo, tak jsme ze sebe dostali, co jsme mohli, a to je hlavní.

Cíl nesplněn, zklamání?

Je hezký mít cíl, ale než se hnát za výkonem, tak jsme šli spíš cestou toho, si to hlavně užít (a přežít), což se nám myslím povedlo na jedničku.

SUPERSETY PRO MASIVNÍ RAMENA

Plánujete do budoucna nějaké podobné akce?

Začal jsem nedávno sledovat pána jménem Ross Edgley, který pokořil triatlon s 45kg stromem na zádech, dále uběhl maratón se zavěšeným prowlerem a v současné době chce přeplavat Velkou Británii, aniž by vkročil na pevninu. Takže ano, nějaké plány určitě jsou :-).

Konstrukce originalworkout.cz

Konstrukce originalworkout.cz

Proč, co vás vede k podobným šílenostem?

Milujeme překonávat výzvy a ukazovat, že limity si každý stanovuje sám. Jakou budou mít podobu, záleží už jen na našem přístupu (lidově se z toho neposrat).

Máte pro naše čtenáře nějakou větu závěrem?

Není potřeba dělat věci, které jsou „IN“, protože jednak se stejně neví, co to vlastně znamená a za druhý je důležité si uvědomit, co je „IN“ vlastně pro tebe. Slovy klasika: „Dělejte, co Vás baví, mějte z toho radost a buďte dobrý :-).

Oblíbená fungující kloubní výživa

Oblíbená fungující kloubní výživa

Nový e-shop, znáte?

Nový e-shop, znáte?

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.