Jak, co a proč trénovat? A co jídlo? Chystá se lavina

Trénink s vlastním tělem

Jak cvičit, proč, rady trenérů, videa, pohledy zkušených i nadšených. I na holky a dámy se samozřejmě dostane. Které cviky jsou nejvíce vyhledávané, jakými chybami si prošli zkušení, kteří cvičí roky? Jak naopak vidí tréninky s vlastním tělem nastupující a nadšená generace? Nekončící lavina otázek, pokusíme se na ně odpovědět. Postupně vám budeme dávkovat od ledna 2018 seriály a články. Už před měsícem se rozdrnčely komunikační kanály, abychom vše postupně dostali do finální fáze. Vše má svůj čas, ale trochu poodhrneme oponu, co chystáme?

Začneme od dam, ke spolupráci nám kývla Lenka Strolená, která je čerstvou světovou šampiónkou ve shybech za 6 hodin. Dala jich 1722. Jak cvičit, co a proč, jak to ona vidí, co ji funguje, na co se dámská populace zaměřuje, co ji trápí, chce opravdu jen hubnout?

Isoline, energie pro váš trénink

Isoline, energie pro váš trénink

Desítky let zkušeností, to je Jan Kareš, další shybový mág, k tomu trenér, který s přibývajícími roky zraje jako víno – jak vidí sportovní život, co on a jídlo, jaké chyby dělal jako mladý? Můžete se těšit na několik článků – co on a doplňky výživy, pitný režim, trénink?

David Rejl, první WCO trenér v Česku, vám představí šest základních cviků pro trénink s vlastní vahou, aby vše pochopili i začátečníci. Krátce a výstižně základ ve videu.

V jednání je video seriál s dalším koučem. Prostor dostane i oblíbený Martin Šturc. Po novém roce přijde s: Nejlepší důvody, proč cvičit a hubnutí to není. On, kde se vzdělání snoubí se zdravým rozumem.

Síla, to je Pavel Šanda, co prozradí, jak trénuje?

Vyzkoušíme výrobky našich partnerů. Obstojí fitness doplňky? A co oblečení pro trénink?

Street workout, to je mládí, jak ono vidí život a tréninky na hřištích? Nebudou chybět ani pohledy z populární knihy Trénink vězně. Možná přijdou na řadu také tréninky zpracované do grafiky, video odpovědi na vaše dotazy, další knihy, testy. Pokud chcete vidět všechno, máme jedinou radu, sledujete každý den streetworkout.cz. Jestliže máte sami nápady na články, videa, klidně pošlete. Díky, ať vám to v roce 2018 cvičí! Je čas začít makat na formě :-).

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.