Zavřít
Banner originalworkout.cz

Za dřinu prémie. Kdo získá odměnu pro svůj trénink?

Ve Fitness Bitevní pole bude veselo

Už jen hodiny zbývají, nervozita stoupá, trénink se už dohnat nedá. Kdo nenatrénoval za poslední dva měsíce, bude to mít těžké. Přesto to bude boj do posledního opakování. Pro nejúspěšnější jsou připraveny speciální ceny od bitevního sochaře, který tvoří originální odměny i pro sportovce. A vy jste se také dočkali. Jirka Čížek pro street workout battle ve Fitness Bitevní pole zhotovil v 3D tiskárně speciální poháry a medaile tří barev – zlaté, stříbrné a bronzové.

Battle proběhne tuto sobotu 17. března od 12 hodin v pražském gymu Fitness Bitevní pole. Co vás čeká, víte. Co si partneři akce přichystali pro nejlepší? Máme tu ochutnávku.

Vezmeme to podle abecedy. Prvním je Alvifit, česká firma, která vyrábí doplňky výživy a razí cestu bez konzervantů a bez chemie. Bojovat budete o 100 % natural PURE whey protein . Kdo chce trochu přidat svalům, je tu creatin. Svaly chrání zase BCAA, také budou. Alvifit se vydal rovněž cestou zdravého mlsaní. Zkusili jste řepové chipsy, chia chipsy s rozmarýnem? Lahůdka. Pokud vás trápí chřipky, nachlazení, máme pro vás trumf – echinaceu se šípkem a zázvorem. A co svačina, mlsání? Nebudou chybět tyčinky, které vás překvapí – raw, bez konzervantů, umělých barviv a emulgátorů, celkem je na e-shopu na výběr z pěti druhů.

Alvifit, odměny pro street workout battle

Alvifit, odměny pro street workout battle

Když na hřiště, tak se hodí vychytané oblečení, samozřejmě funkční. Tohle sportovcům nabízí DRILL Athletics. Tato česká firma si připravila dva slevové vouchery pro nejlepšího muže a ženu, ve hře je celkem 1000 korun dolu! A že bude na výběr. Speciální street workoutová sestava. Nebo snad mikina, trika, rashguardy? Výběr je na vás, už teď se můžete podívat, co byste si vybrali na stránkách DRILL Athletics.

DRILL Athletics, voucher

DRILL Athletics, voucher

Dalším v pořadí je Originalworkout.cz a FP-academy.com. Výrobce konstrukcí, na kterých se cvičí v Česku i v Evropě a firma, která se věnuje vzdělání, a to i v oblasti instruktorů street workoutu. Co od tohoto partnera můžete čekat? 5 kusů stretch bands a 3 kusy odporových gum, které jsou výborné pro trénink s vlastní vahou. Pokud nemáte sílu, pomohou vám, pokud potřebujete ztížit trénink, také vám pomohou.

Odporové gumy

Odporové gumy

Gumy na cvičení

Gumy na cvičení

Je to vše? Ne, Fitness Bitevní pole si pro vás přichystalo netradiční poháry a medaile. Na fotce vidíte kousky, které nikdo předtím ještě neviděl. Jste první :-). Samozřejmě to není vše.

Pohár

Pohár

Medaile

Medaile

Pokud byste neznali program battlu, tady je ve zkratce. Pravidla jsou jednoduchá a srozumitelná. Na každý cvik budete mít 40 sekund. Kolik za tu dobu provedete uznaných opakování, tolik vám bude započítáno bodů. Vítězem a vítězkou budou dva s nejvyšším skóre. Ve videu se můžete podívat na pořadí sedmi cviků, které všichni odcvičí. Další informace najdete na adrese události – ZDE.

Banner alvifit.cz
Banner DRILL Athletics
Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.