Zavřít
Banner fubo.cz

Jak viděla bitvy královna, která se navlékla do DRILLU?

Laďka Jeřábková

Pokud dokážete skousnout dril, můžete se dočkat úspěchů. A jestliže přidáte k tomu další DRILL, ten od DRILL Athletics, budete u toho na hrazdách ještě skvěle vypadat. Tohle se přesně podařilo Laďce Jeřábkové na battlu v Rakovníku, který vyhrála, to ona kralovala mezi ženami.

SWR Battle 2018 považuji za velice vydařenou a hezky připravenou akci. Organizátoři měli vše řádně promyšlené, porota byla dle mne kvalifikovaná a objektivní – neobjevil se mezi nimi nikdo z éteru. Akci moderoval zkušený, můj oblíbený a jako vždy vtipný Patrik Semerák. Pravidla soutěže byla domluvená, jasná a srozumitelná a celému dni dokonce i počasí přálo. Co víc chtít,“ svěřila se vítězka ve free stylu webu streetworkout.cz.

Tahle sobota se povedla. S tím souhlasí i DRILL Athletics. „Hodně povedená akce. Přišlo hodně lidí, povedená show kluků ze Slovenska “Workout Fanatics‘.“ Ženský free style vyhrála Laďka Jeřábková v našem Rashguardu vyrobeném na míru pro ní.

Banner DRILL Athletics

Banner DRILL Athletics

Největší úspěch měla samozřejmě street workoutová kolekce a nové nátělníky, které jsou už v prodeji na našem e-shopu. V našich tričkách byl i organizační tým a byli s nimi velice spokojeni. Spolupráce do budoucna je jistá.“

Jak bitvy pod hrazdami vypadaly a jak je viděla Laďka?

„Nejdříve probíhala soutěž sets and reps, kde jsme viděli úctyhodné počty opakování (nutno zmínit dívčí výkon Gaby nad 20 shybů! ). Poté následoval free style, při kterém se soutěžící vzájemně podporovali a bylo rozhodně na co koukat! Účast velice hojná, a to jak v mužských, tak dívčích kategoriích, za což jsem moc ráda. Holky, nebojte se cvičit!

Na akci měla stánek i (relativně) nová značka oblečení „DRILL ATHLETICS“, se kterými osobně krátce spolupracuji. Jejich oblečení, zejména rashguardy mohu doporučit, mají velice příjemný a kvalitní materiál!

Shrnu-li to: závody SWR Battle PARÁDNÍ DEN! Už se moc těším na další ročníky.“ Není sama.  

Ostropestřec mariánský od Alvifitu

Ostropestřec mariánský od Alvifitu

Nový e-shop, znáte?

Nový e-shop, znáte?

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.