Zavřít
Banner fubo.cz

Velké svaly nezaručují vždy sílu. Tady je důkaz

Asi to bude pro některé zklamání, ale je to tak, velké svaly vám nezaručí velkou sílu. Můžete mít narostlý hrudník, záda jako vrata a biceps jako stehno druhého, přesto vás může na hrazdě porazit kluk, který vypadá jako začátečník, který teprve začíná. Podívejte se na video níže. Kdo tohle z vás zvládne? A to patrně máte větší objemy, ale o těch to vždy není.

Kluk v brýlích, volném tričku a v domácí posilovně, kde má hrazdu mezi futry a závaží na weighted poskládal ze všeho možného. Tuhle hromadu neforemného železa nandal na opasek a předvedl přítah. Kolem pasu měl 81 kilo! A ne jeden.

Banner alvifit.cz

A nezůstalo jen u tohoto. Zvládl i přítah na jednom prostředníčku. Aby toho nebylo málo, vzal do ruky 10 kilo a přitáhl se na jednom ukazováčku. Přitom nebyl na hrazdě, ale zavěšen na kusu látky, což je ještě složitější. To vše zvládl Andrej Kobelev.

JAK CVIČIT SPRÁVNĚ KLIKY – 80 DRUHŮ KLIKŮ

„Trénink na silovou přípravu by měl rozhodně vycházet ze striktní techniky jednotlivých cviků. Pokud tomu tak nebude, nebude silová příprava maximálně využita a z tréninku nedostanete vše. Každý atlet by měl v přípravě věnovat stejnou energii také tzv. kompenzačním cvikům, to znamená, že by měl najit své slabé stránky a sériemi cviků se je snažit vylepšit. Tělo musí fungovat jako celek. Určitě znáte citát: Každý řetěz je silný jen tak, jak je silný jeho nejslabší článek,“ takto vidí trénink trenér a silák Pavel Šanda.

Banner originalworkout.cz
Banner DRILL Athletics
Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.