Útok na ženský světový rekord v Praze. Padne 1800 shybů za 6 hodin?

Padne světový rekord, na jakém čísle se tahle holka zastaví? Lenka Strolená na EVLS Prague, kde proběhne STREET WORKOUT FESTIVAL 2018, a to od 28. do 29. září, se pokusí zapsat nejlepší světový výkon ve shybech za 6 hodin.

Jedním z lákadel na letošním Street Workout Festivalu bude přítomnost Lenky Adi Strolené a její pokus o nový rekord v počtu shybů za šest hodin. Lenka na hrazdě firmy OriginalWorkout.cz není žádným nováčkem, v uplynulých letech se již na těchto hrazdách o rekord pokoušela, a to konkrétně o rekord na 12 hodin.

První pokus v roce 2016 na Den shybů v Sokolově byla nucena z důvodu špatného počasí ukončit, v prosinci roku 2017 však svůj druhý pokus o rekord dokončila s úspěchem – tedy s neskutečným počtem 1722 shybů za 6 hodin a předčila původní rekord Elišky Karešové, sestry známého rekordmana Jana Kareše s počtem 1574 shybů.

Banner originalworkout.cz

Jenže.

„Chtěla bych minimálně zopakovat rekord z prosince, jelikož bylo chybě natočené video, takže rekord nebyl oficiálně uznán a zůstal platný ten starý. V hlavě mám číslo 1800, ale chci dát co nejvíc půjde. Pomalu se připravují už od chvíle, kdy mne oslovili z OriginalWorkout, jestli bych se na EVLS o něco podobného nepokusila,“ potvrdila webu streetworkout.cz další výzvu Lenka.

Pokus o rekord proběhne v sobotu 29. září, startuje přesně v 11 hodin dopoledne. O šest hodin později bude jasno. Tím ale program nekončí. Změřit své síly budou moci také vyznavači sets and reps a milovníci muscle upu.

SPORTOVNÍ FESTIVAL MÁ SVÉ DATUM. PŘIJDEŠ?

„Mám i parťáka Karla Stodolu, který mi s přípravou pomáhá. Skoro nikdo nevěděl, že se připravuji na další rekord. Aspoň teď budou vědět, proč zase pořád tolik makám. Zatím jezdím interval 30-45 minut – jak hrazdu tak i kliky na bradlech, bench press a nevynecháváme ani nohy. Uvidíme, jak mi tento druh tréninku pomůže, ale zatím z toho mám velmi dobrý pocit. Jsem ráda, že na to nejsem sama a mám takovou oporu,“ říká Lenka, která ví, že nejen svaly, ale hlava je také důležitá.

Street workout festival EVLS Praha

Nový e-shop, znáte?

Nový e-shop, znáte?

A nebyla by to Lenka, aby všechno, do čeho se vrhá, dělala s pokorou a přitom ještě víc, než na sebe, myslela na ostatní. Proto se celá akce ponese v charitativním duchu. Vytěžené peníze z každého shybu půjdou na onkologicky nemocné dětské pacienty.

Kdo přijde fandit, bude se moci libovolným finančním příspěvkem či materiální pomocí taktéž podílet. Materiální pomoc a její konkrétní formy – co nakoupit a přinést, budou oznámeny jeden měsíc před akcí v události na facebookovém profilu OriginalWorkout.cz, FP-Academy.cz a Streetworkout.cz.

BRAVO, ČESKO MÁ NOVOU REKORDMANKU!

„Jsem hrozně ráda, že je celá akce na EVLS a streetworkoutovém festivalu spojená s charitou. Budou se vybírat peníze na dětskou onkologii. Každým shybem můžu přispět, což je pro mne velkým hnacím motorem. Moc se na to těším.“

Kdo přijde podpořit Lenku, zasoutěžit si a nebo se jen podívat na street workoutový festival?

Banner alvifit.cz

Fubo, to jsou masážní válce

Fubo, to jsou masážní válce

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.