Zavřít
Banner originalworkout.cz

Když svaly střídá touha uspět! Jak byste skončili vy?

 • battle-fitness-bitevni-pole
 • Alvifit, odměny pro street workout battle
 • muzi-vysledky
 • bitevni-pole-3
 • bitevni-pole-2
 • bitevni-pole1
 • bitevni-pole
 • Gumy na cvičení
 • Odporové gumy
 • Ve Fitness Bitevní pole bude veselo
 • Medaile
 • Pohár
 • DRILL Athletics, voucher

Je konec, a byla to bitva až do konce. Rozhodly poslední pokusy. Sedm cviků, sedm šancí, sedm vyšťavení, kdy se šlo do maxima. Schválně můžete vyzkoušet ve svém tréninku, kolik byste dali. Ve Fitness Bitevní pole proběhl battle, kde jsme měsíc dopředu vylosovali sedm cviků z deseti, ty se poté v nalosovaném pořadí odcvičili. Každý měl na každý cvik 40 sekund, po konci se sečetly opakování a vítěz byl znám. A kdo se jím stal, kdo vládl mezi ženami? Více fotek najdete v galerii, v týdnu budou další :-).

První místo bral téměř ten nejstarší, ale také jeden z nejvíce prověřených a natrénovaných. První místo doslova urval Petr Teplík, když ukončil bitvu na 223 bodech (opakováních). Jen o tři body za ním se usadil Petr Pilát, další dva body méně a třetí příčka, kterou bral Jan Zdrubecký. V podstatě rozdíly cca 2%, jen 2%! Nic jasného, nervy až do konce. Když docházely síly, musela přijít na řadu touha uspět, překonat se. (Pořadí cviků – dvojitý přítah, bicepsový shyb, shyby, dipy, ruské dipy, dřepy a kliky)

L-Glutamin, ten vyrábí alvifit

L-Glutamin, ten vyrábí alvifit

„Že tahle trojka bude bojovat o stupně, se dalo trochu čekat, jsou to kluci, kteří nemají trénink jen občas, pravidelně dřou. A roky. Na začátku byl ve vedení Jan Zdrubecký, ale ti dva začali stahovat, opakování po opakování. Nevím, jestli si výsledky průběžně počítali, ale když bylo sečteno, bylo to fakt o prsa. Kdyby se jelo vše ještě jednou, mohli si místa prohodit, jenže se počítá první pokus. Velká gratulace nejen těmto třem a Ivetě, ale všem, kteří přišli, díky moc,“ ohodnotil sobotní odpoledne za streetworkout.cz Libor Kalous, který byl rozhodčím.

Mezi ženami vládla Iveta Hodečková, která byla nakonec sama, žádná další odvážlivkyně nepřišla, ale i tak se Iveta předvedla – 12 shybů, 13 bicepsových přítahů, 14 dipů, 37 kliků. To je slušný, ne? A její věk? Nesluší se prozrazovat, ale jisté je jedno, nevypadá na to :-).

Banner DRILL Athletics

Banner DRILL Athletics

Díky patří všem partnerům, v první řadě Fitness Bitevní pole, kde vše proběhlo, takže Tomáš Steinhart. Dále Jirka Čížek za skvělý pohár a medaile z 3D tiskárny. Dále Alvifit – výrobce sportovní výživy, DRILL Athletics, výrobce sportovního oblečení a také OriginalWorkout.cz, výrobce konstrukcí, na kterých na hřištích cvičíte. Pokud si chcete vyzkoušet sedmičku cviků, tady máte odkaz, kde uvidíte správné provedení cviků. Poté poznáte, jak jste mohli obstát, pokud byste přijeli :-).

A kdo byl v jednotlivých disciplínách nejlepší, čas 40 sekund?

Dvojitý přítah – Jan Zdrubecký 14 opakování

Bicepsový přítah – Jan Zdrubecký 28 opakování

Shyb – Petr Teplík 25 opakování

Dip – Petr Pilát 44 opakování

Ruský dip – Petr Pilát 22 opakování

Dřep – Petr Teplík – 49 opakování

Klik – Petr Pilát – 50 opakování

Banner isoline.cz
Banner fubo.cz
Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.