Sportovní festival street workoutu má své datum. Přijdeš?

  • Street workout festival EVLS Praha
  • Festival EVLS
  • Festival EVLS
  • Festival EVLS

Konec září bude velký, poslední dny tohoto měsíce se ponesou v Praze ve znamení street workoutu – 28. až 29. 9. Na EVLS Prague proběhne STREET WORKOUT FESTIVAL 2018. Konstrukce, hrazdy, soutěže, měření sil, zahraniční porota. A to není vše. Festival, který bude součástí obrovské sportovní show. A vy můžete být u toho. Chcete závodit, můžete. Chcete se jen přijít podívat, bavit se, něco se dozvědět? Jste vítáni, tohle bude emocionální nálož okořeněná tím nejlepším – sportem! VÍCE FOTEK V GALERII.

„Zužitkuj roční snažení, každodenní tréninky, na free style battlu a sets and reps a staň se králem Prahy. Street workout festival je o volnosti a přirozenosti pohybu a předvedení vlastní síly a práce s vlastní vahou,“ zvou všechny nadšence pořadatelé na akci, kterou si budete dlouho pamatovat. Najděte si červenou fixu a zapište do kalendáře datum 28. a 29. září, případně si vytvořte upozornění na telefonu.

Ti nejlepší si také odnesou něco domů. Král hlavního závodu si odveze domů jednu z konstrukcí firmy OriginalWorkout.cz. Takže trénujete a také myslete – jak ji dopravit domu :-).

fp-academy

Na akci se podílejí stejně jako minulý rok OriginalWorkout.cz společně s FP-Academy a BEAT UP Calisthenics gym s dalšími partnery, kteří mají pod kůží street workout.

Festival bude součástí už sedmého ročníku EVLS Prague Showdown, celoevropského festivalu kulturistiky a fitness, který se uskuteční opět v PVA EXPO Letňany.

Na co vše se můžete těšit? Energie a adrenalin vám bude dávkován postupně. Soutěže, překonání světového rekordu, exhibice, semináře pro veřejnost, workshopy? To visí pod hrazdou, až bude vše 100%, dozvíte se více. Svůj prostor dostane také charitativní část v programu festivalu. Sem se prostě vyplatí přijít!

ŠÍLENÝ TRÉNINK, POSUĎTE SAMI

Prozatím jsou jisté a potvrzené TŘI akce. Ostatní se ladí. Níže máte základní informace o stěžejních soutěžích, které se chystají. Váhové kategorie: Muži -75kg, +75kg, Ženy bez omezení (ženská kategorie bude otevřena pouze za účasti minimálně 6 žen)

FREE STYLE:
10:00 – 13:00 – sobota
kvalifikace – 90 sekund cokoliv
čtvrtfinále – 8 nejlepších z kvalifikace v souboji 1vs1, 30s na hrazdě, bradlech, zemi. Soutěžící se střídají po každých 30s.
semifinále – 4 nejlepší z čtvrtfinále opět 1vs1, stejný systém 30s hrazda, bradla, zem
finále – souboj o 3.místo a přímý postupující ze semifinále se utkají o 1.místo.
Od čtvrtfinále porota ihned rozhoduje o postupujícím.

Konstrukce originalworkout.cz

Konstrukce originalworkout.cz

SETS & REPS:
14:00 – 17:00 – sobota
1. Shyby – maximální počet – 3 body
2. Dipy (kliky na bradlech) – maximální počet – 2 body
3. Kliky – maximální počet – 1 bod
Přesná pravidla a technika bude upřesněna na místě přímo od poroty, která bude osobně dohlížet na průběh.

MUSCLE UP:
17 – 18h – sobota
Přesná pravidla a technika bude upřesněa na místě přímo od poroty, která bude osobně dohlížet na průběh.

Oblíbená fungující kloubní výživa

Oblíbená fungující kloubní výživa

Drill Athletics, makej v pohodlí

Drill Athletics, makej v pohodlí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.