Zavřít
Banner fubo.cz

Síla DRILLu, na kterou si můžeš sáhnout i ty!

Tom a Herby

Jdou na to jinak. Žádné sólo akce, tihle jedou ve dvou, musí, tvoří dvojici, proto jejich tréninky a vystoupení jsou ještě náročnější. Prostě vyšší level. Nespoléhají jen na sebe, musí ladit společně, Tom a Herby totiž trénují synchronizovaný street workout. Jak to vypadá? Video prozradí více.

Kluci patří do party, která trénuje ve Switch street workout fitness v Holešovicích, pro video v aktuální kolekci DRIIL Athletics zvolili natáčení v ERS Workout.

Dřina? Ano, tréninky mají skoro každý den.

Banner DRILL Athletics

Banner DRILL Athletics

„Trénuji hlavně podle pocitu. Občas i dvoufázově a když cítím, že je tělo unavené, tak si odpočinu a třeba pár dní trénink vynechám,“ usmívá se Herby. „Snažím se trénovat pět až šest dní v týdnu, ale občas to přeženu, nebo cítím, že trénink nebyl stoprocentní a musím víc relaxovat. Nedá se tedy úplně přesně určit, jak často trénuji,“ doplnil ho Tom.

Výsledky ale nemají zadarmo. Oba nadšence do street workoutu a kalisteniky podporuje DRILL Athletics.

Isoline, čistá energie

Isoline, čistá energie

„Celkově se nám líbí jejich pestrý design a velký výběr barevných kombinací. Pohodlný a lehký materiál, ve kterém se skvěle cvičí. A hlavně možnost výroby oblečení na míru. Baví nás, že je to česká firma a všichni jsou nejvíc friendly,“ shodují se kluci, které můžete sledovat na  instagramovém profilu @tom_and_herby.

Současnou kolekci pro street workout můžete vidět ve videu. Líbí, chcete poznat více? Tady máte odkaz.

Ostropestřec mariánský od Alvifitu

Ostropestřec mariánský od Alvifitu

Banner originalworkout.cz
Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.