Zavřít
Banner isoline.cz

Postava v 60 letech! Jak trénuje, co zvládne?

Věk je jen číslo

Vyšší věk je často pro trénink problém, ale existují výjimky, které potvrzují pravidlo. Možná někdo neuvěří, ale pokud máte před sebou video, vidíte postavu, tak co s tím? Jedině polknout a říct si, snad to taky dám za třicet, čtyřicet let. FOTO: repro youtube.

Proč tak dlouho? Ve videu uvidíte muže, kterému je šedesát let a na street workoutovém hřišti a pod hrazdami tráví hodně času. Stačí se podívat na jeho postavu, proporce. Ty jsou takové, že o polovinu mladší se k nim patrně nikdy nepřiblíží. Proč? Necvičí, nemají stravu, je to snadné.

Chcete cvičit doma?

Chcete cvičit doma?

A jak tento nadšenec vlastně cvičí? No, nic zvláštního, ale evidentně to funguje. Když s ním vzniklo toto video, měl šedesát let a trénoval pětkrát týdně. Dával 700 kliků plus 10 sérii shybů a dipů. Ano, nic zvláštního, ale výsledek stojí za to.

Žádné funkční oblečení, žádné činky. Jde na hřiště v riflích, odcvičí a je spokojený. Kalistenika, street workout, cvičení s vlastním tělem, jak chcete. Tento styl tréninku je známý tisíce let a lze říci, že je praotcem všech ostatních disciplín rozvíjejících fyzickou stránku těla.

Banner DRILL Athletics

Banner DRILL Athletics

„Ačkoli se to nezdá, tak během doby, kdy naše tělo stárne, je aktivní styl života mnohem důležitější než kdy jindy. Pomocí pravidelného pohybu si můžeme zvýšit energii, předcházet bolestem či nemocem. Cvičení nám může dokonce napomoci zastavit některé příznaky stárnutí. Pohyb má kladné účinky na naše tělo, ale i na naši mysl (ovlivňuje náladu a příznivě působí na paměť). Ať už jste zdraví či nemocní, existuje spousta způsobů, jak být více aktivními, a tím získat více energie, zlepšit si kondici i sebevědomí,“ napsal server tloustnu.cz ohledně tématu pohyb a cvičení po 50 roku života. Něco na tom bude :-).

L-Glutamin, ten vyrábí alvifit

L-Glutamin, ten vyrábí alvifit

Banner originalworkout.cz
Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.