Nemoc ji nezastavila. Světový rekord v Praze, padla magická hranice

Lenka Strolená a světový rekord

Světový rekord je překonán. Lenka Strolená v sobotu na EVLS Prague v rámci Street Workout Festivalu provedla za 6 hodin 2003 shybů a dosáhla hodnoty, kterou před ní ještě žádná žena na světě. Ano, magická hranice. Tato Češka se tak stala jednou z nejzajímavějších postav na fitness akci, kde proběhly také závody ve street workoutu za podpory výrobců konstrukcí OriginalWorkou.cz a www.fp-academy.com.

„Začátek byl krutej, po půl hodině jsem seděla třikrát na zemi, a bylo mi hodně zle. Musela jsem se pár minut srovnávat. Chtěla jsem to ukončit, ale nestalo se. Přepnula jsem na nesmrtelnost. Atmosféra byla úžasná, užila jsem si celé ty hodiny do poslední vteřiny,“ řekla streetworkout.cz nová rekordmanka, která ještě ve středu ulehla v horečkách a její tělo dostalo antibiotika. Přesto posunula hranici o další opakování dále.

Konstrukce originalworkout.cz

Konstrukce originalworkout.cz

Strolená byla jedním z lákadel na letošním Street Workout Festivalu. Lenka na hrazdě firmy OriginalWorkout.cz není žádným nováčkem, v uplynulých letech se již na těchto hrazdách o rekord pokoušela, a to konkrétně o rekord na 12 hodin.

První pokus v roce 2016 na Den shybů v Sokolově byla nucena z důvodu špatného počasí ukončit, v prosinci roku 2017 však svůj druhý pokus o rekord dokončila s úspěchem – tedy s neskutečným počtem 1722 shybů za 6 hodin a předčila původní rekord Elišky Karešové, sestry známého rekordmana Jana Kareše s počtem 1574 shybů.

Ten nakonec nebyl uznán, protože video z pokusu nebylo správně natočeno.

Cílem pro EVLS bylo 1800 shybů, Češka se posunula ještě dále, rekord začíná dvojkou – 2003 opakování. Kdo posune toto číslo dále? „Je to parádní pocit,“ usmívala se Strolená, která se dočkala po šesti hodninách dřiny velkého potlesku. Zaslouženě.

Kolik vy dáte shybů…

Oblíbená fungující kloubní výživa

Oblíbená fungující kloubní výživa

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.