Zavřít
Banner DRILL Athletics

Nejlepší 5minutový trénink. Není ale pro každého!

Tak jsme se podívali do zahraničí a máme tu jeden trénink. Pokud nemáte čas, ale máte výkonnost, protože bez toho těchto 300 sekund nezvládnete. S nápadem přišli kluci z The Fitness Journals LLC, patrně nejsou jediní, kteří se sešli v New Yorku na jednom hřišti a prubli své síly. Dokončili všichni? Trénink nazvali jasně: Nejlepší 5minutový trénink. ILUSTRAČNÍ FOTO: The Fitness Journals, LLC.

„Tohle je jeden z nejlepších tréninků, který můžete zvládnout za 5 minut! Tohle je kalistenická výzva! Irvin Felix John, Dejan Stipke, Scott Bernard a Bam Baam vyzkoušeli tuto rutinu v parku Tompkins Square v New Yorku. Tento 5minutový trénink se skládá z 50 shybů a 100 kliků. Cílem je vše dokončit za 5 minut, případně i za kratší čas,“ stojí v popisku u videa.

FUBO-set pro street workout

FUBO-set pro street workout

Teď máte jasno, základ je daný, otázkou je, zda dokážete toho zvládnout. Na vás záleží, jestli pojede nejdříve shyby, kliky, zda budete cviky kombinovat. Počty opakování a sérií jsou jen na vás, důležitý je cíl – tedy 50 shybů a 100 kliků za 300 sekund, což je každé dvě sekundy jedno opakování. A to je už dost! Kolik zvládnete cekem kol?

Ať to cvičí a hlavně pozor! Tohle nebude pro všechny, kdo začíná, ať na tuto výzvu ani nepomyslí, mohl by si spíše ublížit!

Kdo neví, pro jistotu přidáváme odkazy na dvě videa – Jak cvičit shyby a kliky. Technika je základ pro postupné kroky v tréninku.

JAK CVIČIT SHYBY

JAK CVIČIT KLIKY

Oblíbená fungující kloubní výživa

Oblíbená fungující kloubní výživa

Banner originalworkout.cz
Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.