Kolik kliků zvládnete, co o vás říkají tabulky?

Kliky a zase kliky

Kolik kliků, poctivých kliků zvládnete na jeden zátah? A jak si stojíte podle tabulky a věku? To hned můžete zjistit, stačí se rozcvičit a dát si maximum, poté se podívat do tabulky, a víte, jak si stojíte. Máte odvahu do toho jít, podívat se realitě do očí? :-). FOTO. youtube.com

A teď trochu odlehčíme, nejde o život, přesto. Existují určité obecné standardy, které můžete použít k posouzení vašeho výkonu a také k stanovení ambiciózních, avšak realistických cílů.

KUŘECÍ HRANOLKY. RYCHLÁ A POHODLNÁ NÁLOŽ BÍLKOVIN

Dr. Lawrence A. Golding, který je profesorem kineziologie na univerzitě v Nevadě v Las Vegas naznačuje, že muži ve věku 20-40 let by měli být v průměru schopni provádět v průměru 13-30 kliků, což je docela velký rozptyl.

My tu máme graf, která zveřejnil server www.physicalliving.com. Nezapomínejme, že se jedná o průměry, které jsou převzaty z výsledků průzkumu všech demografických skupin a různých populací lidí, včetně absolutně netrénovaných osob, dobře trénovaných osob a všech mezi nimi. Samozřejmě, výsledky by byly velmi odlišné, kdyby představovaly pouze zaměření na špičkové atlety. Takže co říká tabulka?

Nový e-shop, znáte?

Nový e-shop, znáte?

Kliky, kolik dáš?

Kliky, kolik dáš?

Pokud by vám tento graf nestačil, je tu ještě jiný pohled. Ten vytvořil John Sifferman, který se zabývá fitness a zdravím. Kde jste podle této tabulky? Pravděpodobně vám přijdou čísla a porovnání neuvěřitelná, ale máte se aspoň o čem bavit :-). Pokud se týká žen, ty by byly zhruba na dvou třetinách. Samořejmě existuje více druhů tabulek, porovnání, nic nebude dokonalé, ale pro porovnání taková zkouška někdy něškodí. Ať to cvičí a klikuje :-). (pauzy mezi kliky maximálně 3 sekundy a musíte být stále v pozici kliku).

Nováček: 1-10 kliků
Začátečník: 11-20 kliků
Mírně pokročilý: 21-40 kliků
Pokročilý: 41-60 kliků
Expert: 61-90 kliků
Master: 91-120 kliků
Neuvěřitelný: 121-140 kliků
Nadlidský: 141-160 kliků
Olympionik: 161-180 kliků
Nesmrtelný: 181+ kliků

Než začnete ještě s překonáváním hranic, podívejte se, jak správně odcvičit klik. Technika je důležitá, až poté jsou na řadě počty. Zdraví na prvním místě. 

banner_alvifit_lglutamine

banner_alvifit_lglutamine

Chcete cvičit doma?

Chcete cvičit doma?

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.