Kareš se pouští do bláznivého plánu. Chce překonat 5 rekordů ve shybech!

Jan Kareš, kolik překoná rekordů

Opět vyrazí na scénu, aby překonával rekordy. Tak jak je u něj zvykem. Jan Kareš se pověsí na hrazdu a pokusí se překonat na dvou místech hned pět rekordů, které jsou zapsány mezi nejlepšími na světě. Nejdříve se představí na Street Workout Games LIFE!, akce proběhne od 10. do 11. listopadu v Brně. V prosinci se představí v Praze. FOTO: Facebook Jan Kareš.

Jak vidí Kareš následující týdny a jeho pokusy o překonání rekordů. „Díky vymezenému času zkusím v Brně 30 minut, 1 hodinu a snad i 6 hodin. Jen těch 6 hodin drží rekord někdo jiný než já,“ toto je plán pro Brno.

Konstrukce originalworkout.cz

Konstrukce originalworkout.cz

Po moravské metropoli přijde na řadu Praha.

„Zde plánuji 13. prosince akci, takové vánoční setkání s klienty. Předvedu ukázku, co dělám těm možným potencionálním klientům. Sejdeme se kousek od Hiltonu, kde teď působím a trénuju. Zde se budu zkoušet pokořit 6, 12 a 24 hodin, tak uvidíme,“ prozrazuje Kareš své plány, které nejsou malé.

Jak se tento trenér a horolezec připravuje na výkony, které jsou pro mnohé nereálné?

JAK KAREŠ ŘÁDIL NA SARDINII

TAJEMSTVÍ KAREŠOVA JÍDELNÍČKU?

„Trénují furt stejně. Přibližně 2-4x týdne trénink okolo 45 minut a testuju pauzy, opakování a cvičím většinou víc partií najednou. Třeba 10 minut shyby, 10 minut hrudník, 10 minut shyby, 10 min… Jindy 15 minut, jindy třeba 13×13 a 2 cviky za sebou, jak kdy. Každý trénink mám jiný. Nedávno jsem zkusil 30 minut, 5 minut rest a 30 minut shybů. To byl nářez,“ přiznává Kareš a pokračuje.

10 CVIKŮ, KTERÉ VÁS OTESTUJÍ

„Prvních 30 minut bylo 601 shybů a druhých 470 opakování. Pak následovalo 5 dní bolestí a šílené únavy, to nic nedělám a nechávám tělo regenerovat. Za mě je nejvíc, nepoznal jsem nic, co by tomu pomohlo víc – a to klid. Další trénink jsem dal až za 5 dní, jen lehké lezení. Fitko až za 7 dní, to prostě nešlo,“ usmívá se Kareš při vzpomínce na toto peklo.

Co zažije při pokusech o překonání rekordů, kolik jich zase vylepší?

Kareš má před sebou pět čísel, na které dosáhl, chce ale více:

30 minut a 626 shybů

1 hodina a 1055 shybů

6 hodin a 3387 shybů

12 hodin a 5042 shybů

24 hodin a 6800 shybů

Pokud se chcete zúčastnit brněnské akce a závodit, zde máte odkazy na vyplnění registrace. Každý závodník musí mít vyplněnou, odeslanou a zaplacenou registraci.

Registrace WORKOUT ZDE

Registrace HERO FACTOR ZDE

Oblíbená fungující kloubní výživa

Oblíbená fungující kloubní výživa

fp-academy

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.