Tohle vás zajímalo nejvíc. Jak cvičit shyby a téměř 100 tisíc minut sledování

Články Tréninky Videa
Autor: streetworkout.cz

Co jste nevíce sledovali, s čím jste nejvíce strávili času u svých počítačů, tabletů a telefonů? Podívali jsme se do historie videí Streetworkout.cz a představíme vám postupně pár videí, která nasbírala desítky tisíc zhlédnutých minut. Na absolutním vrcholu stojí níže přiložené video. A to za téměř dva a půl roku fungování webu. ILUSTRAČNÍ FOTO.

Proč? Shyby vás zajímají, to je první důvod. Druhý je ten, že už je na světě více než dva roky, takže postupně střádalo hodinu za hodinou. Nyní má přes 97 tisíc načtených minut. Málo, hodně? Prostě to tak je.

Průvodcem v tomto videu byl Rostislav Vošický, fitness trenér ze školy profesora Petra Tlapáka a trenér Calistheniky 1. a 2. stupně.

Cílem je ukázat, že správná technika je základ pro budoucnost každého, kdo cvičí. Pokud jste na hrazdě jako doma, pokud cvičíte shyby v desítkách, stovkách opakování, nemusí vám tento výklad vyhovovat, jenže každý jednou začíná, proto postupné kroky, které mají pomoci hlavně těm, kteří mají chuť, jen zatím neví jak.

Dýchání, používání hlubokého stabilizačního systému, držení těla, postupné kroky cvičení, využití odporové gumy, zdravotní způsob provedení shybu, práce s dechem.