Takhle to tam pustili. Aneb když se náměstí změní v hřiště adrenalinu

Články Liga
Autor: streetworkout.cz

Pustil to tam jako při směně, kdy není právo na pauzu, kdy se musí házet, aby tam měl všechno. Tak snad má. Fotograf Miloš Crash Dzurilla se při Czech League Streetworkout.cz (nefunkční) neflákal, až si málem vyhodil kolečko z foťáku. Z brněnské akce, která se konala na Náměstí Svobody v sobotu 22. dubna, pro vás připravil přes 160 FOTEK! Takové kvantum. Na jedné straně fotograf, na druhé parta nadšenců do street workoutu, kteří i přes dubnové počasí rozehřáli náměstí.

Každý má možnost se k fotkám dostat, stáhnout si je. Stačí zajít na web spoluorganizátora akce, kterým byl Jan Zdrubecký a tým JZCalisthenics. Přes 160 fotek najdete na tomto odkazu - FOTKY, UKAŽTE SE.

Momentky z klece, kde se jel battle sets and reps, už třetí závod. Po Praze a Ústí nad Labem přijalo hostování Brno. Pár fotek si můžete prohlédnout už v galerii v článku. Pořadí na stupních vítězů najdete ZDE. Kromě bojů v MMA kleci se atleti na další konstrukci předvedli ve free stylu. Mezi fotkami nechybí ani momentky Jana Kareše, který naházel 190 shybů, aniž by opustil hrazdu.

Děkujeme všem partnerům, kteří pomohli uspořádat tuto akci na největším brněnském náměstí - Originalworkout.cz, FP-Academy.com. RedBull, Alvifit a Toyota Česká republika, která nám pro tuto akci zapůjčila obřího Hiluxe.

UŽ SE CHYSTÁ ČTVRTÝ BATTLE NA 3. ČERVNA, KDO PŘIJEDE?