Chcete posílit stisk? Nezaplatíte ani korunu. A znáte koule?

Články Liga Tréninky
Autor: streetworkout.cz

Šance pro vás. Nic vás to nebude stát, stačí, když předvedete výkony, kterými porazíte ostatní. Máme pro vás dva dárky od kluků, kteří lezou po skalách a jejich úchop a stisk je dále než u většiny z nás. Získali jsme od serveru shybuj.cz dva dárky pro dva vítěze sobotního závodu Czech League Streetworkout.cz (nefunkční) , který proběhne v Chomutově. FOTO: shybuj.cz.

Máme pro vás KLASIKA, který je ideální na posílení prstů. Přitahovadlo vyrobené z březové překližky o rozměrech 130 mm x 230 mm. Jednoduchým způsobem zavěšení se dá použít téměř kdekoliv.

Druhým je ČERV. Sada tří válců zavěšených nad sebou o délce 200 mm a průměrech 100 mm, 140 mm a 2000 mm. Pomůcka slouží k posílení stisku a síly prstů. Jednotlivé průměry válců jsou určeny ke stisku oběma rukama a následným visům nebo přítahům. Pomůcka je určena pro náročnější trénink. Vyrobeno z masivního dřeva s následnou pískovou úpravou (varianta písek). Výsledný povrch je odolný vůči potu a zdravotně nezávadný.

Stačí v sobotu přijet do Chomutova a vyhrát - jeden dárek pro vítěze, druhý pro vítězku. Pokud chcete vidět celou nabídku shybuj.cz, stačí kliknout. Koule na několik způsobů, žebřík, motorka, ryba, dudy. Najdete toho hodně.

ODKAZ NA AKCI.