Boj s časem. Zvládnete trénink proti stopkám?

Bez tréninku to nepůjde

Čas nikdy nepředhoníte, jediná šance je mu se vyrovnat. Zkuste to v tréninku. Zapomeňte na počty opakování, teď vás bude zajímat jen čas. Vy, cvik a předepsaný čas. Zvládnete držet krok se stopkami, které jsou nemilosrdné? Start bude pomalejší, postupně naberete rychlost a pak zase zvolníte. To musíte zvládnout, ne?. Pro jistotu dáme ale dvě verze. První pro mírně pokročilé, druhou pro odvážnější. Nikam se nehoňte a dodržujte hlavně správná provedení cviků. FOTO: selfpowerful.com.

Co budete potřebovat? Hrazdu, bradla, vaše svaly, plíce a touhu vydržet. A jak už je zavedeným zvykem, myslete na svoje zdraví a fyzičku. Jde o to vše ve zdraví zvládnout. A nezapomeňte, teď nejde o počty opakování, nikam nespěchejte, aby vám nedošel dech. Tenhle trénink vám nezabere moc času, ale určitě si ho budete pamatovat, protože je hodně intenzivní. Pokud chcete zlepšit fyzičku, shodit nějaké to kilo, prokreslit svaly, máte příležitost. Ale pozor, bez jídla to nepůjde! Tento trénink zkuste přidat ke svým rutinám dvakrát týdně.

L-Glutamin, ten vyrábí alvifit

L-Glutamin, ten vyrábí alvifit

První varianta

10 sekund – shyby

15 sekund – dipy

20 sekund – dřepy

25 sekund – kliky

30 sekund – plank

25 sekund – kliky

20 sekund – dřepy

15 sekund – dipy

10 sekund – shyby

(Princip provedení. Jděte od jednoho cviku ke druhému, žádná pauza, počítáte předepsaný čas, až když každý cvik začnete. Pauza mezi sériemi je dvě minuty. Celkem si dejte čtyři kola. Kdo má problém se shyby, zkuste si pomoci odporovou gumou. Kdo nezvládne kliky, může zkusit kliky na kolenou).

Banner DRILL Athletics

Banner DRILL Athletics

Druhá varianta

25 sekund – shyby

30 sekund – kliky o zeď ve stojce

35 sekund – dřepy

40 sekund – kliky

45 sekund – dipy

50 sekund – plank

55 sekund – pozice vrány

45 sekund – plank

40 sekund – kliky

35 sekund – dřepy

30 sekund – kliky o zeď ve stojce

25 sekund – shyby

(Princip provedení. Jděte od jednoho cviku ke druhému, žádná pauza, počítáte předepsaný čas, až když každý cvik začnete. Pauza mezi sériemi je tři minuty. Celkem si dejte tři až čtyři kola).

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.