Zavřít
Banner DRILL Athletics

Tréninková rychlovka 10+10+10. Otázkou je jen čas

Všichni si jsou rovni, skončíte na stejných číslech, ale každému tento trénink bude trvat jiný čas.  A ten rozdíl může být velký. Hodně velký. Rychlovka vs. trápení? Zkuste tohle jako zkoušku, test, hec, kterým se můžete popasovat s okolím. 10, 10, 10. Tři desítky, za kterými se skrývá jeden trénink. Dopředu víte – cviky, počet sérií. Jen neznáte svůj čas. FOTO: mensfitness.com.

Tohle si můžete dávat každý měsíc, takový test, jestli vidíte posun. Workout, který nelže, odhalí vaši fitness kondici, vytrvalost, jak umíte snášet bolest u posledních minut. A proč shyb a klik: Shyb je základní cvik z řady cviků na posilování s vlastní vahou těla. Kliky jsou jedním z nejstarších a nejznámějších cviků. Přirozené a jednoduché cvičení. Ale pozor u prvního cviku.

TRÉNINKOVÝ STYL, JAK CHCETE VYPADAT?

„Problém je, že mraky lidí si myslí, že shyby umí. Musíte si uvědomit, že pokud chcete dlouho vydržet, musíte zapojit velké svalové skupiny, počínaje břichem a konče prsními svaly. K tomu musíte eliminovat ruce, a to je ten největší problém. Každý to tahá rukama, ty odejdou a skončí,“ vysvětluje základy u shybů Jan Kareš, světový rekordman.

Banner fubo.cz

Co je před vámi? Žádné trhání světových rekordů, začněte pěkně od podlahy.

10 shybů, 10 kliků a 10 kol. Snadné, lehce k zapamatování. Co realita na hřišti?

Takže 100 shybů a 100 kliků. Kolikrát víte, ale neznáte čas. Ve videu vidíte, jak váš trénink má vypadat.

Abyste nepřišli hned o motivaci, tak nekoukejte moc na čas, protože 100 shybů a 100 kliků za šest a půl minuty, to je trochu kvapík. Ten předvedl Max Tr. Nebo to někdo zvládne rychleji?

Oblíbená fungující kloubní výživa

Oblíbená fungující kloubní výživa

Banner originalworkout.cz
Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.