Zavřít
Banner fubo.cz

15 minut. Svižný trénink pro začátečníky. Zabere jen 1% vašeho dne!

Nevíte, nemáte čas? To není výmluva. Píšete nám, že byste potřebovali něco krátkého, svižného, aby dostalo zabrat celé tělo. Máme tu recept na 15 minut, který zvládnete doma. Nikam nemusíte chodit. Čtyři cviky, které každý odcvičí, jen si je upraví podle svých fyzických dispozic – série, opakování, tempo. Jako model předvedl cviky Tomáš Steinhart, který cvičí klienty ve Fitness Bitevní pole.

PLANK S TRICEPSOVÝM ZVEDNUTÍM: procvičíte střed těla, triceps, záda.

Zkuste vydržet v planku 5 sekund, poté se zvedněte na rukách. Celé vše opakujte do maxima opakování. Celkem dejte tři série.

DŘEPY: procvičíte kvadriceps, hamstringy, hýždě.

Postavte nohy na šířku ramen, při pohybu dolů se nepřeklánějte, jděte do hlubokého dřepu, chvíli vydržte. Cvičte 3 série po 20 opakováních.

SINGL ANGLIČÁK: procvičíte triceps, ramena, nohy, břicho, střed těla.

Každý zná klasické angličáky, tyhle jsou jiné, speciální. Vždy používejte jen jednu nohu. Vyskočte, odrazíte se jednou nohou, jděte do kliku, poté přitáhnete jednu nohu k hrudníku a opět vyskočíte. Dejte si tři série po 40 sekundách na každou nohu. Mezi jednotlivými nohami dejte pauzu 20 sekund.

ZVEDY NOHY A TĚLA: procvičíte břicho.

Opět zacílení, kde nejdou obě nohy, jen jedna. Tímto docílíte většího procítění, koncentrace. Lehněte si na záda. Levá noha jde nahoru do 90 stupňů s podložkou a ruce se s tělem zvedají a chytnout se nohy. Poté se obě části těla vrací do výchozí polohy. Cvičte 1 minutu a dejte tři série. Nohy střídejte.

Banner originalworkout.cz
Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.