Zavřít
Banner isoline.cz

15minutová výzva. Dokážeš sám sebe porazit?

Fitness cvičení, workout

Pokud hledáte něco na zpestření tréninku, kde byste se zapotili, k tomu posouvali hranice, své limity, máte šanci. 15minutová výzva. Dokážete porazit sami sebe? Poznáte někdy svůj top výsledek? Záleží je na vás. Vybrat si můžete ze dvou možností, pak už to je jen na vás a na vaší fyzičce, trénovanosti. Jen vy a vaše tělo.

Princip je jednoduchý. V každé variantě máte tři cviky, ty pojede jeden po druhém, zkrátka budete se točit v kruhu. Jen na vás záleží, kolik od každého cviku provedete opakování. Přestávky také záleží na vás.

15minutová výzva

15minutová výzva

L-Glutamin, ten vyrábí alvifit

L-Glutamin, ten vyrábí alvifit

Na kolečko máte 15 minut, výsledkem bude počet opakování, které celkově uděláte. Počítejte, zapisujte a spočítejte celkový výkon. Jedno opakování, jeden bod. Příště víte, kolik musíte udělat, abyste se zlepšili. Troufáte si na intenzivní čtvrthodinku? Nezapomínejte ale na techniku a myslete na to, že po skončení máte odejít nezranění.

První varianta: je lehčí, ale vydržet jet 15 minut, bude výživné i zde. Sestava je složena takto: australský shyb, po něm následuje klasický klik a dřep. Při dřepu zapojíte spodní část těla, takže si horní polovina těla odpočine a až nebudete moc dřepovat, vrátíte se zpátky na začátek. Kolik opakování celkově zvládnete?

Banner DRILL Athletics

Banner DRILL Athletics

Druhá varianta: je náročnější, ale každý má na výběr. Zde musíte mít více natrénováno a mít lepší fyzičku. Proč? Sami poznáte, pokud zvolíte tuto volbu. První jsou na řadě klasické shyby, poté dipy na bradlech a dřepy s výskokem. Kolik si připíšete opakování, bodů?

Pokud trénujete ve skupině a chcete si zpestřit trénink, trochu se motivovat, máte možnost. Zkuste porovnání mezi sebou. Napoprvé dáte základ, po čase se čísla určitě posunou nahoru. Ať to cvičí!

Banner originalworkout.cz
Banner fubo.cz
Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.