Výkon, který se těžko chápe. Kdo překoná 26 muscle upů?

Kdo v životě poznal pocit, když zvládl svůj první muscle up, ví, jaký to je pocit a kolik dřiny za tímto cvikem stojí. Proti tomu je poté shyb sranda. Muscle up je vyšší úroveň. Pokud ho provádíte čistě, nejde o provedení z leknutí, na tohle už musí mít tělo natrénováno. A co teprve, když jich dáte 26! Nemožné? Maxim Trukhonovets jich tolik nasázel. Viz níže přiložené video.

Podle stránek Street Workout Unofficial World Records jde o nový světový rekord. Je tomu opravdu ale tak? Je mezi vámi někdo, kdo se postaví pod hrazdu a nasází jich více.

Chcete cvičit doma?

Chcete cvičit doma?

Patrně ne, ale i Češi mají své výjimečné, mezi ně patří i trenér Jan Bujnovský, který má přezdívku Muscleman. Proč? Jan Muscleman Bujnovský dal za hodinu 313 muscle upů, a to v zimě 2016.

KOLIK SHYBŮ DÁTE, CO O VÁS ŘÍKAJÍ TABULKY?

„Mám velkou rezervu, dá se to zrychlit. Zkoušel jsem si udělat 100 muscle upů za 16 minut. Moje číslo je teoreticky 500 za hodinu. Do budoucna to určitě zkusím, ale letos určitě ne, chci tu hranici posouvat postupně. Na začátek jsem hlavně chtěl nastavit počet a techniku,“ řekl tehdy.

„Já v podstatě jen cvičím a celé se to posouvá automaticky. Mám radost, když se naučím nový prvek. Jsou extrémní ve street workoutu, které bych chtěl umět, ale do budoucna se zaměřím na muscle upy, tady bych se chtěl zviditelnit,“ řekl před dvěma lety.

Banner DRILL Athletics

Banner DRILL Athletics

Banner alvifit.cz

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.