Tým, který drží při sobě, vždy dokáže více!

Jsou součástí a bez nich by to dlouhodobě nešlo. Od prvního nápadu uběhly už dva roky, stojíme na prahu třetího.  Jaký bude, co přinese? Webový portál www.streetworkout.cz má za sebou osmnáct měsíců fungování, přemýšlení, kam se posunout, co dále, s kým spolupracovat. Do nového roku 2018 vstoupíme s partnery, kteří mají blízko ke sportu. Někteří jsou noví, jiní pokračují, nikdo neodešel. Všem díky moc!

Novým členem, který přichází ochutnat sport ze street workoutových hřišť, je česká firma Isoline, která bude slavit už dvacet let existence. „Značka, která je synonymem zdravé výživy sportovců, aktivních lidí a rekonvalescentů. Zaměřuje se zejména na pitný režim a prevenci v podobě funkčních nápojů, které dávají něco navíc,“ takto se firma definuje.

Tato česká značka chystá na rok 2018 novinky, ale ty až v dalším článku. Už teď ale můžeme prozradit, že již nyní každý může při nákupu na e-shopu Isoline, ušetřit. Je to snadné. Když do objednávky zadáte kód STREETWORKOUT2018, bude vám odečteno 20 % z ceny všech produktů, které zakoupíte.

Isoline, energie pro váš trénink

Isoline, energie pro váš trénink

Druhým novicem, který už lehce naskočil v prosinci, je firma Drill Athletics, výrobce sportovního oblečení. Před pár dny firma pustila do světa novou kolekci. Dril je synonymem pro píli, nasazení a odhodlání posouvat tvé limity. Dril je přesně to, co stojí za vznikem této značky. DRILL Athletics  je pro nás touha tvořit a zdokonalovat se.

Banner DRILL Athletics

Třetím do řady, který přichází pod svým jménem, je firma Alvfit, se kterou jsme už spolupracovali. Tato česká firma už pro nás připravovala doplňky výživy, ale její produkce a produkty nabírají na obrátkách, rostou, proto budeme spolupracovat od roku 2018 napřímo. Po dlouhém vývoji, testování a přípravách přišla firma Alvifit s novými a čistě přírodními produkty.

AlvifAlvifit, přírodní doplňky výživyit, přírodní doplňky výživy

Alvifit, přírodní doplňky výživy

Od počátku při nás stoji FUBO Fitness, český výrobce a prodejce pomůcek pro street workout – odporové gumy, magnezium, stálky, žebřiny, domácí hrazdy, zátěžové vesty, masážní válce, švihadla, gymnastické kruhy. A to není zdaleka vše. V roce 2018 se můžete těšit na novinky pro domácí cvičení. Více najdete na webu fubo.cz.

Fubo, síla pro váš život

Fubo, síla pro váš život

Street workout, to jsou parky, tělocvičny, venkovní prostory, kde se staví hřiště, na kterých tisíce lidí cvičí. Jedním z výrobců je firma Originalworkout.cz, která nám vyrobila první imitaci MMA klece, na které proběhl premiérový ročník Czech League Streetworkout.cz. Chce vaše město, obec stavět hřiště, zeptejte se na podmínky.

Banner originalworkout.cz

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.