Tady žádné činky nehledejte…

Street workout Chlumec nad Cidlinou

Jak to chodí na jednom hřišti, kde žijí street workoutem? Máme tu jeden příběh, který se píše 90 kilometrů na východ od Prahy. Chlumec nad Cidlinou má hřiště kousek od náměstí, tedy ideální místo, odnikud není daleko. Jak vidí Tomáš Ježek partu z tohoto hřiště?

Chlumecké workoutové hřiště je plně využito, hlavně díky naší partě. Začínali jsme ve dvou, dnes nás pravidelně chodí 10-12. Inspiraci stále čerpáme z webu streetworkout.cz a z knihy Trénink vězně. Žádné činky u nás nehledejte.

L-Glutamin, ten vyrábí alvifit

L-Glutamin, ten vyrábí alvifit

Jsme parta super lidiček, kteří si rozumí, nezkazí srandu, a hlavně poslouchají a neodmlouvají při tréninku. Větší část z nás se věnuje překážkovým běhům (Gladiator, Spartan). Do cvičení zapojujeme také děti.

NEJLEPŠÍ CVIKY NA BICEPSY?

Kvůli nepřízni počasí jsme se nyní přesunuli trénovat do nedalekého Domu dětí a mládeže, kde máme dostačující zázemí. Pres zimu se mužská část zaměří na silové tréninky, holky nedávno začaly s cvičením ve dvojicích, které mělo velký úspěch, takže děkujeme Gabče :-).

Snažíme si najít čas a dodržovat tréninkový plán 3x týdně. V listopadu nás čeká hromadný víkend na Šumavě, kde si všichni hrábneme na dno svých sil, ostatní teda ještě nevědí, co si na ně připravím. A večer trochu toho utužování kolektivu, tahle část taky nesmí chybět. Jsem rád, že se všem mé tréninky líbí a věřím, že do budoucna nás bude ještě více. Kdo se tedy k nám v Chlumci nad Cidlinou přidá?“

Nový e-shop, znáte?

Nový e-shop, znáte?

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.