Zavřít
Banner fubo.cz

Super zážitek. Trénoval, aby si splnil sen a stal se bojovníkem

Kroky k úspěchu mohou být složité, trnité, ale vždy záleží jen na vás, jestli si sáhnete na vysněnou metu, která se zdála před časem vzdálená jako Vesmír. Jeden příklad tu máme, a není z Česka. Jednu cestu vám představí Márk Nyitrai, který se rozepsal o jednom nadšenci jménem Gábor, který se stal nakonec bojovníkem. I vy můžete uspět, jen musíte opravdu chtít a mít v sobě touhu.

Jak to měl Gábor? Snad vám bude vše jasné, i když je text ve slovenštině.

Gábor je chlapec z dediny, ktorý každodenne cvičí a trénuje, aby dosiahol výzor aký chce. Keď ale tento rok uvidel reklamu na casting do Ninja warrior Hungary, neváhal a začal viac trénovať, aby mohol postúpiť do súťaže.

Oblíbená fungující kloubní výživa

Oblíbená fungující kloubní výživa

Počas trénovania, ale veľa chodil do roboty spolu so mnou, kde sme jedno ráno cestou domov po nočnej šichte prišli na to, že by sme mohli vytvoriť video o tom, ako každý deň trénuje a zdokonaľuje sa v tom, čo ho najviac baví. Týmto dňom sme začali spolu vytvárať to, čo môžete vidieť na mojom youtube kanály. VIZ VIDEO VÝŠE.

KOLIK DIPŮ ZVLÁDNETE, CO O VÁS ŘÍKAJÍ TABULKY?

Bol to super zážitok a myslím si, že toto video je ideálnou motiváciou pre ľudí, ktorí sa boja alebo neveria, že môžu dokázať všetko, len treba chcieť. Gábor vto veril a vyšlo mu to. Postúpil do Ninja Warrior Hungary.

DRILL Athletics, znáte?

DRILL Athletics, znáte?

fp-academy

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.