Síla, která vás uchvátí. Tohle si dej před tréninkem

Motivace

Tihle vás nakopnou, pokud potřebujete motivaci k tréninku. Kruhy, hrazda, zem? Není problém. Kdekoliv dokážou předvést kousky, za kterými stojí stovky hodin tréninku. Jdeš na trénink, nechce se ti, dej si tuhle pětiminutovku a máš o adrenalin a motivaci postaráno. FOTO: repro youtube.com.

Když vydržíte, dostanete se do stavu, kdy ostatní budou koukat a sledovat vás. Zatím tu máte video od Fitwork Nation.

Zátěžové vesty, mozoly, prasklá kůže, krev na dlaních. Dynamika, výbušnost, i tohle najdete ve videu. Přemáhání, bolest, výdrž, a hlavně touha se posunout o kousek dál. Den po dni, měsíc po měsíc. Když se poté ohlédnete, budete se divit, jak jste se posunuli. Chcete to?

Chcete cvičit doma?

Chcete cvičit doma?

Kdo cvičí, chce být silný. Ne všichni ale úplně stejně, nikdo necvičí proto, aby byl slabší. Podle toho se také odvíjí tréninky. Víte, jaké druhy tréninku jezdíte, jak je rozdělit? Každý má jiné cíle, ale v jednom by mělo být jasno, pokud mám cíl, měl bych se podle toho chovat.

Jaké jezdíte vy tréninky?

  1. Objemový trénink – Je zaměřený na získání velkého objemu svalů. V sériích se provádí 6-10 opakování.
  2. Pumpovací trénink – Zaměřuje se na prokrvení všech svalů. V sériích se vykoná cca 12 opakování. Rychlost provedení cviku je svižnější.
  3. Vytrvalostní/rýsovací trénink – Je koncipovaný pro delší výdrž svalů. Zároveň se uplatňuje při rýsování svalů nebo redukci podkožního tuku. Počet opakování v každé sérii se pohybuje okolo 20. Rychlost je svižná.
  4. Silový trénink – Zaměřuje se na zesílení a zpevnění svalů. Počet sérií se pohybuje mezi 5 až 7 cviky v sérii, opakování 1-5x. Rychlost pohybu dolů i nahoru zde musí být pomalá, a to také vzhledem k váze, například shyb se zátěžovou vestou.
Oblíbená fungující kloubní výživa

Oblíbená fungující kloubní výživa

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.