Posilování s vlastním tělem: 494krát jinak

street-workout, cvičíte? Jak

Kolik znáte cviků s vlastním tělem? A kolik jich dokážete využít? Patrně půjde o jednotky, které budou rozšířeny o různé varianty těchto cviků. Hrazda, zem, street workoutové hřiště, to je území, kde trávíte většinu času, když trénujete. Jenže posilování s vlastním tělem může nabídnout více. Co třeba Posilování s vlastním tělem 494krát jinak? Tak zní název knihy, která se věnuje tréninku. Jako inspirace se může hodit. Co nabízí?

Přepracované vydání nejúspěšnější knihy o posilování s vlastním tělem je doplněno o cviky na zpevnění středu těla – tzv. core trénink. Známá propagátorka, trenérka fitness a aerobiku Helena Jarkovská společně s dcerou Markétou tak rozšířila původní knížku přinášející ucelený soubor účelových posilovacích cvičení, jež jsou uspořádána podle anatomicko-fyziologického působení na jednotlivé oblasti pohybového ústrojí – a v souvislosti s tím i na nervovou, dýchací a srdečně-cévní soustavu.

Fubo, to jsou masážní míčky

Fubo, to jsou masážní míčky

TRÉNINK, KTERÝ VAŠE SVALY PROBUDÍ A ŠOKUJE

Téměř 500 cviků je demonstrováno na názorných fotografiích a rozděleno podle svalových skupin a kloubů, jež se na daném pohybu podílejí. Kniha je určena každému, kdo chce samostatně cvičit doma i v posilovně, zároveň však také přináší velké množství nápadů a rad cvičitelům a trenérům fitness i jiného cvičení.

Rozšíříte svůj repertoár?

posilovani-s-vlastnim-telem-494krat-jinak

posilovani-s-vlastnim-telem-494krat-jinak

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.