Ten pocit. 20 kilo navíc za týden? Ona nasadí dvojité tréninky

Lenka Vrzalová

Tak nevím, zda je to horkem nebo něčím jiným, ale mám pocit, jako bych za poslední týden přibrala aspoň 20 kilo. A to si udržuju svůj standart – 3x týdně a žádné výmluvy. Pochopitelně mluvím o cvičení a pohybu. I přes horka, která paralyzovala i moje kočky, jsem zvládla 30 kilometrů na kole a dva silové tréninky. Doma, v kamenném baráku. Venku bych totiž umřela.

Je tu další pokračování Lenky Vrzalové, redaktorky Českého rozhlasu Regina, která v tréninku stále drží a občas vymění mikrofon za hrazdu, bradla a zem. FOTO: archiv Lenky Vrzalové, slečny, která má více tváří, například tu z titulní fotografie.

10,9,8…

Styl, kdy postupně jedu shyby, kliky, dipy, sklapovačky a dřepy s výhozem medicimbalu do vzduchu a se sestupným opakováním od 10 do 1 opakování u každého cviku mi vyhovuje v tomto hicu nejvíce.

Vím, kolik mě toho ještě čeká, a tak jedu naplno a neulejvám se – nebo možná trochu. Přestávky jsou totiž třeba, že jo. A nedám dopustit na oblíbené TRX. Vždy mě příjemně překvapí, jak mi dá do těla.

JAK DREDATÁ HOLKA KE STREET WORKOUTU PŘIŠLA

TŘI CHYBY V TRÉNINKU, ALE ÚNAVA I SÍLA ROSTE

DREDATÁ HOLKA POTŘEBUJE RADU

KDYŽ SI ODSKOČÍTE OD HRAZDY K MODELINGU

FUBO, to jsou také kvalitní žebřiny

FUBO, to jsou také kvalitní žebřiny

Lenka Vrzalová a dipy

Lenka Vrzalová a dipy

A kemp se blíží….

Jak jsem psala v prvním článku, na konci srpna jedu na kemp, který je pod taktovkou Davida Rejla WCO Elite coache a Jana Zdrubeckého a trénuji také proto, abych nebyla úplně mimo. Upřímně řečeno, jsem na sebe hodně zvědavá, protože za pět týdnů cvičení jsem se z absolutního začátečníka posunula k předzačátečníkům, což znamená, že vím vo co go, ale to je tak vše :-).

Proto jsem si řekla, že si hodím dvojité tréninky. Vstávat budu dřív a dám si 30 minutový program od Tonyho Hortona „22 Minute Hard Corp“, protože military tréninky mě fascinují a toto je takový pěkný komerční kompromis, a pak třikrát týdně klasickou kalisteniku. Tak snad už i ten pupek půjde dolů…

Potřebuje Lenka shodit pupek?

Oblíbená fungující kloubní výživa

Oblíbená fungující kloubní výživa

Nový e-shop, znáte?

Nový e-shop, znáte?

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.