Za rok shodil Jirka 68 kilo! Hrazdy jsou neuvěřitelný, říká dříve 170kilová mašina

Když se valil po ulici, byl to naducaný vagón, který nešel přehlédnout, stále na hlavní koleji. Srážka by druhou stranu bolela. Devětadvacetiletý Jiří Brandl vážil 170,5 kilo! Za jeden rok sundal 68 kilo ze své postavy, což je téměř šest kilo za měsíc. „Jsem na sebe hrdý, protože když člověk chce, tak dokáže nemožné – 68 kilo jsem sundal za rok a dva týdny. Chtěl jsem dokázat všem lidem, co mě znají, že všechno jde, jenom chtít,“ napsal nám Jirka, který střídá cvičení s vlastním tělem s činkami.

Dostat do pohybu takovou váhu, to je skoro umění a nadlidský výkon, ale s každým kilem dolů je snaha o něco jednodušší. I když taková váha a hrazdy to bude mít vždy o dost složitější než „papíroví“ kluci.

„Když to vezmu celkově, cvičím jedenáct let. A proč jsem si vybral workout? Činky ti nikdy nedají to co workout, to co dokážeš se svým tělem. Každý dokáže zvednout činku, ale to co dokážeš na hrazdě je neuvěřitelný a nádherný. Chodím cvičit šest dní v týdnu a někdy i každý den. Je to pro mě droga, něco jako pro feťáka pervitin, tak to mám já, mám to stejný,“ našel si nezvyklé, ale silné přirovnání stokilový workouter, který, když  měl 170 kilo, měl problémy chodit i po městě, bolela ho záda, vyjít schody byl horor.

FUBO, odporové gumy, parťák v tréninku

FUBO, odporové gumy, parťák v tréninku

jirka

Český Lev se mazlí po světě s metráky železa. Přesto to umí i na hrazdách

„Teď jsem šťastný, že se můžu pohybovat, aniž by mě něco bolelo. Jsem jako nový člověk. Lidi, kteří mě potkávali, nemohli uvěřit tomu, že jsem to já,“ přiznává Jirka.

„Kolikrát za mnou přišel kluk, kterého jsem znal a ten klučina se mě ptal, nejmenujete se Jirka? A já na to – no jasně, to si mě nepoznal? Kluk nevěřil a koukal, že jsem takhle shodil,“ je spokojený a pyšný na sebe vyznavač workoutu, který bude i se sto kily nepřehlédnutelný.

Své maximum ve shybech udává 25 opakování, prý už to byl ale masakr. „Každopádně to je nádhera, co dokážeš ze svým tělem. Plno lidí říká, že když jednou ztloustneš, tak to nejde shodit, ale lidi, kteří tohle říkají, nemají pravdu,“ ví moc dobře ani ne třicetiletý atlet, který musel ke cvičení také radikálně změnit jídelníček.

„Jídlo jsem změnil od základu. Žádné pečivo, to pro mě neexistuje. Moje pečivo je teď rýže, brambory atd. Pak maso – ryby, hovězí a kuřecí atd. Dříve jsem nemusel ovoce a zeleninu, teď to jím po kilech,“ přiznává další potřebný krok k absolutní proměně Jiří Brandl, který vážil přes 170 kilo a zbavil se za rok 68 kilo! Velký respekt za vůli!

Alvifit, přírodní doplňky výživy

Alvifit, přírodní doplňky výživy

Podobné příspěvky

Diskuze o těchto příspěvcích

 1. Marek napsal:

  Ahoj
  chtěl bych také se trošku vypracovat ,jsou nejake jídelníčky na webu?
  Děkuji.

  • Libor Kalous napsal:

   Ahoj, jídelníčky přesně nejsou, ale stačí se držet základů, pokud nemáte zdravotní komplikace, není to takový problém, je to spíše o vůli. Zkuste napsat Jirkovi na Fb, třeba se s vámi podělí o jídelníček. Případně zvýšeného zájmu to s Jirkou můžeme probrat a napíšeme další články. Libor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.