Neobyčejná síla, kterou předvádí policista v uniformě!

Policajt v akci

Dovednosti, síla, balanc, výbušnost. To navíc v policejní uniformě a těžkých botách na nohou. Žádné fitness triko, které vstřebává pot, tento chlap přesto ovládá své tělo na hrazdách i na zemi. Ani free style mu není cizí. Tohle video je bláznivé a inspirující zároveň. Video je z výrobny Muscle madness.

Šílenost ve spojení se silou, to je výsledek dřiny a stovky tréninků za tímto videem. Zvládli byste něco podobného?

Pokud si chcete také něco vyzkoušet, máte možnost. Co třeba klasické shyby a kliky. Co o vás řeknou tabulky? Začátečník, expert, olympionik, nesmrtelný? Co si přidáte před své jméno po zkoušce? Neberte tabulky až tak vážně, ale pro porovnání nejsou špatné.

Samozřejmě, pokud se specializujete na kalisteniku, dosažená čísla pro vás budou možná malá, pohybujete se vyšších sférách. Kolik shybů by měl provést průměrný muž a žena? Průměry, které jsou převzaty z výsledků průzkumu všech demografických skupin a různých populací lidí, včetně absolutně netrénovaných osob, dobře trénovaných osob a všech mezi nimi. Samozřejmě, výsledky by byly velmi odlišné, kdyby představovaly pouze zaměření na špičkové atlety. Máte odvahu zjistit, jak na tom jste? Ať to cvičí! Ani nemusíte mít policejní uniformu :-).

KOLIK SHYBŮ ZVLÁDNETE?

KOLIK KLIKŮ ZVLÁDNETE?

Nový e-shop, znáte?

Nový e-shop, znáte?

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.