Nejlepší ABS cvičení: 5 cviků pro břišní svaly, core

Trénink břišního svalstva

Recepty na skvělé břišní svaly mají vždy jednu podmínku, musíte zvolit správné ingredience, aby z toho nebyl dort od pejska a kočičky. Trénink, správná strava bohatá na živiny, méně pizzy v noci, alkoholu a jednoduchých cukrů a sixpack, svatý grál mužské kondice, může přijít na svět. Je tu trénink pro ABS/CORE. Zkratka Abs vychází z anglického slova “Abdominals”, což v překladu znamená břišní svaly. Core je poté v překladu jádro.

„Nejlepším způsobem, jak se vyhnout úrazu v tréninku, doma nebo v práci, je budování silného jádra, středu těla,“ řekl trenér Edwin Wealth pro www.gq.com, který připravil tento trénink.

Chcete lepší výsledky v tréninku, více vydržet na zahradě, stabilnější pózy v józe, běžet rychleji, více zvednout? Začnete u svého středu těla. Bohužel, přeměna se nestane přes noc. Vybroušená valcha je trochu jako zboží z Tuzexu, každý na něj nedosáhne. Dobrou zprávou je, že rozhodující je začít, a to můžete teď, dnes. Zkuste pro začátek pět nabízených cviků. Každý třikrát po dobu 40 sekund.

alvifit_saluber

alvifit_saluber

Hard plank

Ujistěte se, že lokty jsou srovnány pod rameny a že ruce jsou zatnuté v pěst. Vaše předloktí by měla být navzájem paralelní. Klíčem je přemístit celé tělo. Bez ohledu na to, kolikrát jste to udělali, je toto cvičení obtížné. Pokud jste ochotni se do něj pustit, hned na úvod máte plus.

Plank

Plank

Stabilita na zádech

Ujistěte se, že spodní část zad zůstává v kontaktu s podlahou a snažte se udržet dech co nejklidnější. Tento cvik pomáhá vycvičit koordinaci vašeho těla, což může také zlepšit kognitivní funkci.

Nový e-shop, znáte?

Nový e-shop, znáte?

Dělová koule

Roztáhnete se zabalíte tělo do dělové koule a obejměte kolena. V opačné pozici prodlužte nohy a ruce směrem ven, záda tlačte do podložky. Držte pět sekund, poté změňte polohu.

Šikmé břišní svaly

Udržujte záda rovně, aktivujte střed těla a poté co nejvíce ohněte na stranu, ale pouze v pasu. Držte sekundu v dolní části a vraťte se. Proveďte mezi 12 a 20 opakováními v jedné sérii. Ano, opět 40 sekund. V tomto případě na každou stranu.

Fubo, to jsou masážní míčky

Fubo, to jsou masážní míčky

Létající pes

Zpevněte střed těla a současně zdvihněte pravou ruku a levou nohu. Vaše noha by měla být ohnutá při kopnutí, a vaše dlaň by měla mířit dovnitř. Na jednu sekundu se zastavte a opakujte. Takto desetkrát na jednu stranu, poté vyměňte ruku a nohu a opět desetkrát.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.